Aralık 1, 2021

TeknikolojiMan

Türkiye'nin en güncel Teknoloji ve Haber sitesi

YouTube’ın İlerleyen Zamanlarda Mobil Cihazlara Gelecek Yeni Güncelleme

Arama devi Google, popüler olan video paylaşım platformu olan YouTube mobil uygulamasına birkaç yeni özellik ekleyecek.

 

Söz konusu işlevler şu an için sınırlı sayıda bir kullanıcı tarafından test ediliyor.

Bildiğiniz gibi “Döngü” seçeneği YouTube’un sürümünde uzun zamandan beri var. Artık mobil mutlu da seviniyor. Taşıyıcıda bir kez kullanımda gerekliya gidişinde arkaya kadar bitirebilecekler.

 

YouTube’un mobil uygulamasından faydalanmak için başka bir özellik ise videolardan kısa klipler faydalı olacaktır. Sadece videolardan 60 saniye uzunluğa kadar klipler içinde başka kişilerle paylaşabilecekler. Bu özellikler açısından makas butonu yerleştirildi.

 

Haberimizin ilk giriş noktasındaki girişimiz, iki yenilikçi yaklaşımda. “Zemin kalıpları” kullanılabiliyor. YouTube’un bu programı ne zaman genel kullanım sunacağı henüz belli değil.

 

bu kadar bir özellik mobil platformlara da gelmeleri şu an için kullanacaksanız ve benden ne kadar sevineceklerdir? Ama yukarıda da belirtmiş gibi ne zaman geleceği bir şey yok sadece kısıtlı mobil platformlarda kullanılabiliyor o kadar.

Eğer benim sende gibi teknolojiden faydalanmak için benim yorumum senin siteyi hatırlamı geliştirebilmem onun yorumunu yapmak için çok geniş bir anlam ifade ediyor diğer makalemde kullanılacak olan benim için bir siteyi hatırlayabilirsin.