Aralık 3, 2021

TeknikolojiMan

Türkiye'nin en güncel Teknoloji ve Haber sitesi

Yeni Sherlock Holmes Oyunu, Ünlü Dedektife Farklı Bir Bakış Açısı Getirecek

 Sherlock Holmes: Chapter One, yaklaşık 20 senedir Sherlock oyunları izleyen bir eğitim stüdyosu olan Frogwares’in bir oyunu oyunu. Geliştiricinin Loveian dedektif macerası The Sinking City’ ilk kez denediği adada açık zanaat, kurgusal Akdeniz’de geçen bir dünya oyunudur. Ve daha fazla, daha fazla bir Holmes’u canlandırıyor ve gençliğinde dünyanın en ünlü dedektifi bir veriyor.

 
Önceki Sherlock oyunu The Devil’s Daughter’da Frogwares, kahramanımıza bir çok çok büyük bir makyaj yaptı. Tabıdık tüvit, havasız Basil Rathbone görünümünde, akşamdan kalma Jon Hamm gibi daha sağlam bir Sherlock aldık. Ancak karakterin bu versiyonu, Final Fantasy’de oyuncakınız için, daha da fazla bir çıkış. Tasarıma ulaşamayacak şekilde oyunum ama sekiz Sher’i bitiremeyecek kadar iyi şeyler yapamazsın. Bu oyunun erken bir yapısı ile biraz zaman zamanlarının ve yeni okul mekaniklerinden bazı tadına görmek. Siz yine de memnunsunuz. Ancak Cordona’nın pek çok suçlusunu alt yardıma yardım etmek birkaç yeni teknik de var.
 
Gösterimdeki ilk vakada paha biçilmez bir elmasın çalınmasının tamamlanmasından tamamlanan şeyle yol bitmiş bir şehirde gerçekleşti.
 
Kanıt sabitleme güzel bir fikir. Bir ipucundan, onu sabitlemek, etkiside herhangi bir NPC’ye hakkından sorulacak manasına gelir. Demomda bu, satın alınabildiğine manasına geliyor, burada açık dünyada sokaklarda testlerdesiniz. Herhangi bir şey olmayanlarsa, sizi uzaklaştırırlar, satın alınabilirsa, davayı çok iyi anlaşılmayabilirsiniz. şans tek küçük hayal yaratmak, bu hayallerin hayal ve stok diyalogu yolu iledir, yani hiçbir zaman gerçekte bir konuşma gibi.
 
Kime sormanız gereken, sizin için tam olarak gündem dolu bir yere kadar. Bu pek çok şey için kullanılmaktadır, kullanım alışkanlığı kazanmak, bir kez bulmak, mahallerini oluşturmak vb. Sherlock’un anlayışın görselleştirilmiş hali. Ancak, özel olarak sabitlenmiş olarak sorgulanacak belirli bir tür kişi aranırken kullanışlı olur. Bir NPC’ye bakın ve kullanımlarını, yaklaşımlarını ya da açıklayıcılarını, daha sonra belirli bir ilgilendiğiniz günlerle, olarak kullanılmak üzere kullanabileceğiniz kafalarının etrafında dolaşacakları.
 
Kılık değiştirmeler önemli. Bunlara şapkalar, peruklar, maskeler, gözlükler ve hattakler ve yaralar dahildir. Ben kendimde tadına varmadım, Frogwares, belirli bir şekilde bir şekilde giyinirseniz banı NPC’lerin boyutuna yardım etmeye daha fazla çaba sarfediyor. Kılık değiştirme, geliştiricinin Sherlock’u oldukça etkili, örneğin oyune burada çok daha fazla bir rol oynuyorlar. Demomdaki menülerde gezinirken, pek farklı seçeneğe sahip bir çok çok sayıda bir kılık geçiş ekranından bakıyor.
 
Kulak misafiri olmak da yeni. Konuşan iki kişinin yanında oyalayın ve konuşmadan koparılıp ekran yoluyla yüzer. Her şeyi önemsemeyip, çalışmayı sevmez. Tüm bunlar, Mind Palace gibi geri dönen sistemlerin ve insanlar için oynamak için analizlerle birlikte, çok daha etkileşimli ve bir dedektif yapar. Bir çılgınlık macerasıydı, pek çok çözümler ve dönüşler ve bitmesiyle başa çıkma iki ayrı yolu vardı.
 
gösterim kadar sahneklarımı, ama demom gösterim küçük bir alanlaydı. Frogwares’in açık dünya yönündene nasıl yaklaşır ve deneyimye önemli bir şey ekleyemeyeceğinizi görecek olacak. PC’de bir dedektif oyunundan memnun oldum. Bu benim en sevdiğim tür ve Frogwares yapmış en iyi örneklerinden bazılarını ve itiraf etmeliyim ki bazılarına pek de hevesli değilim. Disco Elysium, Overboard ve Paradise Killer gibi dedektif oyunları zirvelere taşırken, Sherlock Holmes: Chapter One öne çıkmak için her zamankinden daha fazla çalışma hayatından.
 
aslında yönetir.