Aralık 1, 2021

TeknikolojiMan

Türkiye'nin en güncel Teknoloji ve Haber sitesi

Yeni CS:GO müzik kitleri, puantiyeli metal ve disko bombası içerir

CS:GO

Bir süredir CS:GO oynamadıysanız, bazı değişikliklerden geçmiştir.

2014 senesinde CS:GO müzik kitleri eklendi . Oyuncuların çok oyunculu nişancı oyununun müziğini özelleştirmelerine izin veriyorlar, çünkü silahlarınızı bir kez daha kaplayacaksanız, neden ana menü temasını bir kez daha açmıyorsunuz? Ve bir maçta MVP kazanırsanız, neden diğer oyunculara MVP marşınızı dinletmiyorsunuz?

En son parti, çeşitli video oyunu bestecilerinden altı yeni alternatif film müziği olan Tacticians Music Kits olarak adlandırılıyor . Özellikle, diğerleri arasında Journey, Abzû ve The Banner Saga’nın ödüllü bestecisi Austin Wintory , polka ve metalin karışımından sorumludur . Diğer katkıda bulunanlar arasında Chipzel (Super Hexagon, Crypt of the Necrodancer), Freaky DNA (Retro City Rampage), Jesse Harlin (Mafia, çeşitli Star Wars oyunları), Sarah Schachner (çeşitli Assassin’s Creed oyunları) ve Laura Shigihara (Plants vs. Zombies) yer almakta. , Ay’a, Rakuen).

Shigihara ekstra bir yol kat etti ve bir an0nymooose Source Filmmaker videosu tarzındaki katkısı için bir müzik videosunu canlandırdı ; bu, ciddi askeri adamların bir disko bombası attığını ve J-pop idolleri gibi poz verdiğini görmek istiyorsanız izlemeye değer.