Aralık 1, 2021

TeknikolojiMan

Türkiye'nin en güncel Teknoloji ve Haber sitesi

Windows’tan Sızan Windows 11 Görüntüsü Gerçek Olduğu Anlaşıldı

Bunlar, bu ekranlardan özel birte duyuru Windows 11 sistem sisteminin ilk görüntülerinden bazı etkinlikler.

 

İlk olarak ticari dil sitesi Baibu’da görünen ve Windows 11 beta sürümü olarak diğer kullanıcılardan gelen ekran görüntüsü, yeni bir uygulama tarayıcısı ve ziyaret amaçlı ziyaret tasarımı merkezidir. Windows’ta alıştığımızdan biraz daha fazla olacak, MacOS stil yarım, temelden başlayacak olan Windows 10X UI’nin tam bir şu görüntüsü 

 

 

Henüz projelmemiş bir sistemin görüntülerini, özellikle de Microsoft’un önceki projelerinden yeteri kadar yakın görünenleri, başarmak için çok basit olurdu. Aslında, ekran görünümünden görünümlerinden oluşan tasarım görünümü ve tasarım pencereleri, yeni görünümdeki görünümdeki görünümde görünümdeki görünümdeki görünümleriyle işliyor. İkisine de inanmayan.

 

Bununla beraber, kendi şüphelerime rağmen, bunlar henüz gerçek anlaşma olabilir. Verge’den Torn Warren, evet, esasında, yaklaşan Windows güncellemesiyle UI ve görev çubuğunun gerçekten böyle görüneceğini doğrulamaktan mutluluk duyuyor. Ve sanırım Microsoft’un işletim sisteminin yeni sürümünün adı gerçekten de Windows 11 olacak

 

Windows Central, önceden, Windows’un gelecekteki bir sürümünde merkezi bir görev çubuğunda bulunmasını beklediklerini söyledi.

 

Microsoft’tan gelen son iş ilanları, Windows’un 10’u elden geçirmek için ” çok yıllı bir yolculuğa” atıfta bulundu, bu sebeple çılgınca popüler işletim sistemi için çalışmalarda bir şeyler olduğunu biliyoruz.

 

Windows 11’in lansman sırasında bu biçimde görüneceğinden hala eksiksiz olarak emin olamayız. Bununla beraber, değişiklikten hemen tiksinmedim, fakat bunun sebebi belki de başlat menüsünü neredeyse hiç ziyaret etmemem ve kullanıcı arayüzünün geri kalanının Windows 10’a çok benzemesidir.

 

Söylentiler doğruysa, bu genel itibari ile işletim sistemi için daha yinelemeli güncellemelerin başlangıcı olabilir, bu sebeple belki de Windows 10’da Windows 11’e geçiş, adlandırılmış güncellemelerden beklediğimiz kadar dramatik olmayacaktır.

 

Windows’sun Vadisi artık Windows’un içine dahil edilmişti. Hala büyük güncelleme ile yüzer UI hoş geldiniz. Ancak 24 emin olun tek yolu Microsoft’un Nisan sonu kontrol yolunda, bu ilerleyecek