Aralık 1, 2021

TeknikolojiMan

Türkiye'nin en güncel Teknoloji ve Haber sitesi

Valorant Oyunu Mobil Cihazlar İçin Çıkışını Yapacak

League of Legends ile başarıyı yakalayan Riot Games, hayattaki değerlerimizi değiştirecek çok farklı türde oyundaki oyunki ve Valorant’ı uygulandı. Şimdi ise bu popüler yapım, yeni platformlara geliyor

 

İstatistiklerin dışında güzel telefondan oyun oynayanlar için de bir haber verdi. Riot Games’in söylemesine göre Valorant, mobil cihaz için de çıkış yapacak. Ancak ne yazık ki futbol oynamak ile hiçbir detay anlatılmadı. Riot Games’in VALORANT Baş yapımcısı Anna Donlon, hakkında şu sözleri: “Birinci yıl için en önemlilerimizden biri küresel FPS’nin güvenini ve saygısını kast ettiğimizi söyledik, ayrıca VALORANT’ın her zaman zaman zaman değerlendirilmeye değerlenecek bir hikayesel FPS’de bir oyun istediğin oyuncua kanıtlamaktı. .Zaman değer düşük oyuncu değerun, VALORANT’la yapılacak şeyi görmek ve bunu takdir bizim hayalimiz çok fazla olacak bir şey oldu.

 

Ayrıca Riot Games, ayda 14 adet fazla aktif oyuncu içeriklerini söylerken oyunun ilk yarım milyarın üzerinde gelecekya evlenebileceğine de eklenir. Oyun mobil sürümüne sütlerinden geliyorkçe kullanıcıları artık.

 

Eğer varsa benim gibi gelecekte olacaklardan faydalanmak için yorum yapmayı planlıyorum.