Aralık 1, 2021

TeknikolojiMan

Türkiye'nin en güncel Teknoloji ve Haber sitesi

Valorant Düşman Yeteneklerini Susturan Bir Katil Robot olan KAY/O’yu Tanıtıyor

 

 

İlk önce bedensiz bir kafadan diğer bir şey olmayacaken Riot, sonunda Valorant’a gelen en son ajanı ortaya çıkardı: KAY/O adlı yalın, ortalama, robot ölüm makinesi.

 

Bu hafta sonu bir parçada ortaya çıkan Valorant’ın son ajanı, bütün ürünleriyle ilgili yararlarını sorunla ilgili. Ana beceri, duvarlara yapilan ve belirli bir yamuktaki malzemeyi bitiren bir fırlatma bıçağıdır. Evet bu onu aynı şekilde yetenekleriyle susturucu mermiler atabilen bir robot olan Apex Legends’ Revenant’a benzetiyor, ama KAY/O’nun setinin geri onun yüzünden Respawn’ın eğitimcisinden önden yardım ediyor.

 

KAY/O’nun gelecek gücü, bastırma enerjisi yayarak bu susturma beceride kuruludur. Bu etki hem de savaş simülasyonu ile botu güçlendirebilir ve bu durumda düşerse, hafifler gelecek onudiriltebilir. Diğer iki kez geçebilmek ve bir parça bombası, ikincisi, duvarlara yapılamaz ve çok fazla kez patlar.

 

KAY/O’nun kullanım amacına yönelik, faydalı olan Valorant’ın farklı becerin setleri ile ilgili olarak etkiden iyi değildir. Temsilci, 22 Haziran’da Valorant Bölüm 3:ACT 1 güncellemesinin tamamlanması ile sunuculara ulaşır.

 

KAY/O TAM YETENEK KİTİ

E — SIFIR/NOKTA

Bir bastırma bıçağı donın. Atmak için ateş. Bıçak çarptığı ilk yapımır, sarılır ve darınındaki herkesi bastırır.

 

S — FLAŞ/SÜRÜCÜ

Bir flaş bombası donın. Atmak için ateş. Flaş bombası kısa bir sigortadan sonra patlar ve görüş hattındaki herkesi kör eder.

Önemli Mekanik

Flashbang’a sağk, savunmalı bir flaşır ve sol tercihinin 1,6 yanma ateşlemeye tam tersine, sadece 1 saniye yanmaya neden olmasına neden olur.

C — FRAG/MENT

Patlayıcı bir parça bağışın. Atmak için ateş. Parçalara yerleşebilir ve birden fazla patlar, herda merkezdede yerdeyse hasar verir.

X — BOŞ/CMD

KAY/O’yu yükselten ve bulunduğu yerden büyük darbelerinin büyük darbelerinin büyük darbelerinin sebep olan polarize radyasyonla zayıflık yüklenir. Bu darbelerle vurulan düşmanlar kısa süreliğine bastırılır.

Önemli Mekanik 

KAY/O Aşırı Yüklüyken, Savaş Stim’i kazanır

KAY/O ağır düşüşte düşüş ve okulsuz bir duruma gelişebilir.