Aralık 5, 2021

TeknikolojiMan

Türkiye'nin en güncel Teknoloji ve Haber sitesi

Tiktok Çeken Genç Kızın Sonu Ölümle Sonuçlandı İşte Detayları

Farklı akımlarla karşımıza çıkan ve çoğunlukla felaketlerle gündeme gelen TikTok, bugün bir başkasıyla karşımızda. İstanbul Esenyurt’ta çatıda TikTok çeken genç kız, plastik oturumun çökmesi neticeyi apartman boşluğuna düştü. Genç kız, maalesef hayatını kaybetti.

Pek çok farklı akıma katılacakken kötü durumlarda kalan insanlardan, yalnızca video çektiği sırada hayatından olanlara kadar pek çok felakete sahne olan sosyal ağ platformu TikTok bugün diğer bir olayla karşımızda bulunuyor. Bu sefer mevzubahisi vaka öteki ülkelerde değil, yanı başımızdaki İstanbul’da gerçekleşti.

Esenyurt’ta alana gelen vaka, hadisenin kurbanı Kübra Doğan’ın kuzeninin evinde gerçekleşti. Bilgilere göre ikili, güneşin batışını izlemek ve video sürüklemek için çatıya çıktı. Ancak daha sonra işler istendiği gibi gitmedi.

-23 yaşındaki Kübra Doğan hayatını kaybetti:

 TikTok

Beraber müddet geçirmek için kuzeni Helen’in yanına giden Kübra, çatıda video ve resim çekerek müddet geçirdikleri sırada oturduğu yerden inmek istedi. Oradan indiği sırada plastik oturuma ayak basan Kübra, ne yazık ki oturumun çökmesiyle birlikte alt düştü.

Kübra’nın düşüşünü gören Helen, ailesine haber verdi. Sonrasında vaka yerine sağlık ve polis ekipleri geldi. Takımlar, yapmış oldukları müdahale sonrasında 50 metrelik yükseklikten apartman boşluğuna düşen genç kızın ne yazık ki orada yaşamını kaybettiğini bildirdi.