Aralık 1, 2021

TeknikolojiMan

Türkiye'nin en güncel Teknoloji ve Haber sitesi

The Sims 4, gerçek hayattaki sanatçıların yer aldığı ilk oyun içi müzik festivaline ev sahipliği yapıyor

 

 EA ve Max, The Sims 4′ haftadan itibaren ilk oyun içi müzik festivalinin ev yapcağını duyurdu.

 

Sims Sessions, setlerinin bir bölümü olan Simlish’te seslendirecek (sims formu) Bebe Rexha, Glass Animals ve Joy Oladokun’un performanslarının yer aldığı özel bir oyun içi müzik festivali olacak. Ana gösteri erdikten sonra Sim’iniz ana sahneye kendi başına sona bazı Simlish klasiklerini ortaya koyabilcek.

 

Ancak yalnızca dört gözle bekleyecekleri değil, hemde festivali deneyimleyebilecekler: bir şeyler yemek yemek, festival modası yaratmak, kendi kamp masalarında el sanatları, yapmak ve özel ürün ürünleri alışveriş yapmak. Glastonbury’ye ait olan var ?

*The Sims 4 hileleri: PS4, Xbox One, ve PC için hile kodları

*The Sims, çok oyunculu 5: ve haberlerimiz her şey

*En iyi PC oyunları 2021: Kaçırmak istemeyeceğiniz kesinlikle oynamamanız gereken oyunlar

Oyun dışında, oyuncular dışında TikTok’taki sanal #SmlishSessions karaoke meydan okumasına katılabilirler, burada Simslish’inizi Bebe Rexha ile yan yana düetler halinde test edebilirsiniz.

kulağımıza gelen müzik

The Sims serisinin bir oyun içi müzik festivaline ev sahipliği yaptığı ilk defa burada karşımıza çıkıyor: EA dünya genel müdürü ve müzik evi Steve Schnur Sims Sessions’ı “Sims’te bir evrimi” olarak nitelendiriyor.

 

Kıdemli serin beri, Katy Perry, The Black Eyed Peas, Lilly Allen, Jason Derulo ve The Pussycat Dolls dahil 500’den fazla sanatçının EA ve Maxis ile çizimlerini Simlish olarak katdettiğini anlattı. Katy Pery’nin kendi planında vardı.

 

Sims Session, bütün The Sims 4 oyuncuları için parasız olacak, ama festival nasıl paylaşılacağına dair henüz paylaşılmamış. Sims Session 29 Haziran – 7 Temmuz planlanmak üzere.