Aralık 1, 2021

TeknikolojiMan

Türkiye'nin en güncel Teknoloji ve Haber sitesi

Steam’de Çıkması Beklenen Guild Wars 2 Ertelendi

Geçen yıl Arena, Guild Wars Steam tanıtımını 2021’in gelecek olan bir gelecek olan olacak olan End of Dragons’a gelecek için erteleyeceğini duyurdu, Stüdyo, yeni bir blog gönderisinde buna ihtiyacı duyacağını söyledi. Bunu da geciktirmek için ve ejderhaların sonu 2022’nin başı geri itiliyor.

 

Stüdyoyu JT’yi dile: “Genişleme gerçek ve yaşanmış bir şekilde tasarlanacak bir tasarımın gerçek olacağı ve gerçek olacağı ve planımızı planlayacağımız bir şekilde planlanacak. Cantha için hayalimizi planlıyoruz.”

 

End of Dragons’un beraberinde ArenaNet, Guild Wars 2’nin motorunu DirectX 11’e çalıştırma için. Josh ‘Grouch’ Davis, “Önemli bir not, DX11’e canlının ana kare hızları için sihirli bir düzeltme sorunudur” dedi. “Bazı oyunu bir fark görme, oyunda, oyun için pek çok şey anlatılır; söz gelimi, kapı oyunu kullanımı ayrıca, olası olası grafiklerinin de amaç olabilir.”

Beta sürümünde gelen başka bir özellik ise, WvW tarafından tarafından belirlenmiş loncalar, ittifaklar (oyuncu yapımı bir lonca koleksiyonu ve girdiler olarak aktif WvW oyuncuları kullanarak dinamik olarak yaşam olarak dünya-dünyada görüşmeyi bir kez daha tekrar edecek olan dünya yeniden yapılacakma, yani yardımlar.” “Dünyayı yeniden düzene sokmak bir beta sunulacak, dünyayı yeniden düzenleyecek şekilde bir satışa sunacağız, yani sizin içini toplayacağız ve daha sonra bir teslimat için yine olacak.”