Aralık 3, 2021

TeknikolojiMan

Türkiye'nin en güncel Teknoloji ve Haber sitesi

Sony, PC Bağlantı Noktası Geliştiricisi Nixxes Software’i Satın Aldı

 Sony, PC bağlantı noktalarına biraz daha zaman ve dikkat edilmelidir? Eski, bir ton modern Crystal Dynamics oyununda PC’ye alışmış bir stüdyo edinilmiştir.

 
Hollandalı stüdyo Nixxes Software yaklaşık 20 sene ve daha yakın zamanda bir kez daha tekrarlaması var Tomb Raider üç üçlemesi Deus Ex: Mankind Divided ve geçen seneki Avengers oyunu için PC bağlantı noktalarında çalıştığında olduğu biliniyor. PlayStation Studios Başkanı Hermen Hulst, satın alma Twitter’dan “Bu kadar derin teknik uzmanlığa ve engin deneyim sahip bir ekip PlayStation okulunu tanışmaya gerçek bir zevk” dedi.
 
Nixxes’in kurucusu Jurjen Katsman’da bir çalışmada, “Çalışmak için geliştirme için sabırsızlanıyoruz ve teknik uzmanlığımızı PlayStation Studio bir IP güç sağlamak için çok heyecanlıyız” dedi. PlayStation taraftarları en yüksek kaliteli eğitim deneyimlerinde sunmak için sektördeki en kabiliyetli ekiplerden bazılarıyla birlikte dört gözle bekliyoruz. Sony Nixxes için ne kadar ödediği açıklanmadı.
 
Bu, PC’ye gelecek daha fazla Sony oyunu için iyi bir haber olabilir. Sony Interactive Entertainment’ın patronu Jim Ryan, bu senenin başında, Days Gone’un gitmesiyle ilgili PlayStation oyunlarının “tam bir plann” PC’ye teslim olacağını söyledi. Geçen yıl, geçen yıl, 4’ün boru hattındaki bir PC bağlantısından ve Ölümsüz Strale Horizon Zero Dawn’ın yakınlarda görmüş. Aynı zamanda PC ve PS5’in önünü açmasını beklemeyin. Hulst hala bir konsol için tamamlamanızı istiyor.