Aralık 1, 2021

TeknikolojiMan

Türkiye'nin en güncel Teknoloji ve Haber sitesi

Sonraki Crusader Kings 3 Yaması, Daha Az Soytarı Şapkası, Hayalet Çocuklar Anlamına Geliyor

 

Crusader Kings 3’ün bu haftası küçük bir güncellemesi var, şu an için Steam’de açık beta 22 Haziran’da büyük ortada başlayacak ve en önde gelen çağ simülasyonunun büyük 1.4 yamasıyla ilgili bazı düzeltme düzeltecek. Bu yama 8 Haziran’da yayınlandı, yeni kesimleri ve şapkalar gibi bir çok iyi şeylerden bazı oyun mekanları gibi ya dinamik garnizonlar gibi.

 
Yine de bu şapkalar hakkında: Bir Jester’s Hat vardı. Çok fazla insan o şapkayı takıyordu. Geçen günki günün bir biriyle aynı anda oyı taktığını gördüm. Soytarı şapkası sinirlendi: “Şap 1300’den sonra daha az moda olacak ve bu şekilde artık günümüzden çoğu tarafından kullanılmayacak.”
 
Simülasyon oyunları her zaman en iyi yama notlarını alır ve Dwarf Fortress tüm zamanların şampiyonu olsa da, Crusader Kings oyunları seneler içinde DF’ye parası için gerçekten bir şans verdi. Crusader Kings 3 farklı değil.
 
*İnanç karakterlerde, ölü insanlar üzerinde yaşamak gibi davranmak için potansiyel olarak taşması ve geliştirmesi üzerinde oynanabilirdi. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
*80’in üstüne sahip olan karakterler, gösterilecek bir gösterilecek.
*Karar Geliştirme Sermayesi artık bir çocuk tarafından yapılamaz.
*Meet Peers’ın eğitim sistemi içinde çocuklar artık ortaya çıkmamalı.
 
Lanet çocuklar, ben yaşıtlarımla buluştuğumda hep yaşıtlarımlar: Tam 1.4.2 beta yama botlarını Crusader Kings 3 Forumlarında okuyabilirsiniz.
 
Daha fazla tanımlanma şekliyle değiştirilmişler için göz 1.3 kadar ki en iyilerden bir olan olan Mart’ın yamasının özetini atmalısınız.