Aralık 1, 2021

TeknikolojiMan

Türkiye'nin en güncel Teknoloji ve Haber sitesi

Rick and Morty Canlı Göründüğü İlk Fragman Yayınlandı

Rick and Morty

Rick and Morty dizisinden yeni bir fragman yayınlandı. Fakat bu fragmanın özelliği bu kez karakterlerimiz Rick ve Morty’yi kanlı canlı görmemiz.

Rick and Morty çizgi dizisi Bütün dünyada sevilen ve her bölümü merakla beklenen dizi olmakla beraber 2013’ün son günlerinde ilk defa hayatımıza girmişti. Aradan geçen onca zamanın ardından bir çok insan hâlâ bu diziyi gelmiş geçmiş en iyi animasyon/çizgi dizilerin arasında gösteriyor.

Rick and Morty’nin bu galibiyetini daha da ileriye taşımayı kasteden dizinin imalcisi Adult Swim ise daimi olarak diziye yenilikler katıyor. Popüler diziyle ilgili yeni bir video yayımlanan Adult Swim, bu sefer hayranlarına bir hayli şaşırtmayı başardı.

-İşte Adult Swim’in yayınını yaptığı o video

Rick ve Morty’i kanlı canlı gören izleyiciler bir hayliyi bunun ne hakkında olduğunu anlamakta eforluk çekti. Yayınlanan videoyla birlikte hiçbir açıklama yapmayan Adult Swim, videonun başlığına sadece C-132 yazdı. Pek çok hayran bunun Rick ve Morty’nin yeni serüvenlerinin anlatılacağı bir film olacağını düşünse de bu fragman temelinde apayrı bir şey de olabilir.

Adult Swim genelde beğenenlerine yapmış olduğu şakalarla öğrenilen bir firma olduğu için bunun da bir şaka olma olasılığı pek natürel ki var. Ancak hemde dizinin 5. Sezonunun da finale doğru adım adım ilerlediğini düşünürsek, yayımlanan videonun 5. Sezon final kısmına olasılığı da var. Hatta bu fragman, önümüzdeki günlerde duyurulacak yeni bir Rick and Morty mini dizisinin ön duyuruyu bile olabilir.

Rick and Morty

Natürel ki bunların hepsi bir kuram olduğu için fragmanın asılda hangi emelle yayınlandığını kimse öğrenmiyor. Adult Swim’den resmi bir açıklama gelene dek hayranlar video hakkında teoriler üretmeye devam edecek gibi duruyor.

Yayınlanan videoda Rick’i canlandıran şahsın Geleceğe Dönüş filminde Dr. Emmet Brown’ı canlandıran Christopher Lloyd olması da bir çok bilim kurgu hayranını tebessümdüren bir ayrıntı oldu.