Aralık 1, 2021

TeknikolojiMan

Türkiye'nin en güncel Teknoloji ve Haber sitesi

Resident Evil Village için 2 DLC damlası geliyor

Resident Evil Village

Resident Evil Village dehşetini bir kere daha alevlendirmek için bir nedene mi ihtiyacınız var ? Pekala, oyun için artık 2 yeni DLC damlası mevcut ve ikisi de Köyde olanları değiştirmeyecek olsa da, her biri moral için biraz destek sağlayabilir. Çok ihtiyaç duyulan bir şey…

Hem Bay Rakun Silah Tılsımı hem de Hayatta Kalma Kaynakları Paketi şu an için satın alınabilir, indirilebilir ve Resident Evil Village’a eklenebilir. Bunların her biri, Resident Evil Village’da ortaya çıkacak olan dehşetlerden geçerken her biri küçük bir yardım sağlamakta olan, yedekte 0,79 sterlinlik süper ucuz bir fiyat talep ediyor.

Önce Hayatta Kalma Kaynakları Paketi’ni alarak ve bu, Village’da ilerlemek için ihtiyaç duyacağınız tüm gerekli öğelerle dolu, hayatta kalma uzmanlarından oluşan bir ekibin parlak zihinleri sayesinde bir araya getirildi. Diğer tüm Resident Evil oyunları gibi bu son Resident Evil oyununun ana amacı hayatta kalmaktır ve Hayatta Kalma Kaynakları Paketi bu konu da yardımcı olmaya hazırdır.

Satın alıp indirdikten sonra yapmanız gerekli olan tek şey, Hayatta Kalma Kaynakları Paketi ile oyun içi satıcıyı ziyaret etmek ve ardından en gerekli unsurlardan bazılarına erişim sağlamak – tabanca cephanesi (çek), pompalı tüfek cephanesi (çek), bir ilk yardım çantası (kontrol) ve bu kapıları açmak için bir kilit.

Tabii ki, bu teçhizatı taşımak istersen envanterinde alana ihtiyacın olacak – ve onu yalnızca her oyunda yalnızca bir kez bulabileceksin – ama ihtiyacın olan küçük bir yardım eliyse, Resident Evil Village Hayatta Kalma Kaynakları Paketi düşünülmesi gerekli olan biri olmalıdır.

Bu paketin beraberinde RE Village’a eklenen bir DLC daha var – Mr. Raccoon Weapon Charm . Yine, süper ucuza alınıp oyun içi satıcıdan edinilebilen bu özel parça, oyunda silahınızda görünmeden önce belirli bir av tüfeğine takılabilir. Karşılaşacağınız mücadelede pek yardımcı olacağından emin değiliz, fakat en azından bu süreçte moralinizin yükselmesi gerekmektedir – ve yerel halk onun iyi şans getirdiğine inanıyor, bu bizler için yeteri kadar iyi.

Resident Evil Village için şu an için hem Bay Rakun Silah Tılsımı hem de Hayatta Kalma Kaynakları Paketi bulacaksınız. Xbox One ya da Xbox Series Xüstünde oynuyorsanız Xbox Mağazası sizi çözecektir. Ayrıca PlayStation ve PC mağazalarında bulunan yeni içerik düşüşlerini de bulmalısınız.