Aralık 3, 2021

TeknikolojiMan

Türkiye'nin en güncel Teknoloji ve Haber sitesi

Ratchet ve Clank Harikaydı Ama PS5 İçin Sırada Ne Var ?

 İle E3 2021 sıkca dikiz aynasından, geçenlerde In şıksomaniac Games’in şık bitmiş Apart Rift: Ratchet ve Clank. Bu harika bir oyun, herkes tarafından yeniden tasarlanabilir bir oyun ve serininin devam etmesi için harika bir yeni bar. Ayrıca PS5 için onun yanında olduğunu merak etmemi sağladı.

 
Şu anda Sony, Polyphony Digital’in Gran Turismo 7 ve Guerilla Games’in Horbidden’ının sıra, yaygın olarak God of War Ragnarok olarak (sadece hemen hemen resmi olmayan) bir God of War oyunu da dahil olmak üzere Playstation Studios’tan duyurulan üç efsunk oyuna sahip. Batı. Tüm bu oyunları üç sıra sıra PS4 geliyor PS5 2022 senesinde bir ara planlı bir salım penceresiyle.
 
Sony ek olarak, Deathloop, Ghowwire: Tokyo, Forspo, Final Fantasy XVI şeklindeki PS5 konsollarına, tüm bunlar gibi planlarla benzer şekilde tasarlanmıştır.
 
 Devam etmeden önce inanmak istiyorum: Gerilla Santa Monica’daki takımlara inancım var. Horizon Zero Dawn harika bir çalışmanın çok farklıydı, 2018 God of War bütün zamanların en sevilenlerinden bir ilk ve ilk ile bir PS4’te oynadım. Donanım kesinlikle, kesinlikle daha inanılmaz oyunlar sunabilir ders verebilirim.
Aslında, olacak birkaç antet mükemmel ama olacakların yasını tutmanının olmayacak. Horizon Forbidden West, bu tatili geçici olarak yayınlanıyor gelecek kayabilir. Ayrıca, bir sonraki God of War resmi olarak 2022’ye ertelendi. Bir için her iki üretimde yıl5 yapılacak varsayarsak, PS dokuzuncu üzerinde üzerinde olacak. Bir fikir, bazı teknik düzeyde, bu oyunlar geri tutulacak.
 
God of War’daki seyahatin önemli bir kısmı, Kratıs ve Atreus’un Muspelheim, Alfheim ve Jotunheim gibi ön mitinden ikonik diyar’da nasıl gezindiğinizdir. Bu alemler içinde geçiş, hikayenin hızına uyanmayı yavaşlamak, bir eylemdir.
 
PS5’in SSD’sinin göz alıcı ve bir iki saniye içinde yeni alıcıları yükleyen Ratchet ve Clank’a, bu yeni maceraların nelerini merak ederek. Eski donanıma bağlı olmayanlardı.
 
Bu, PS5’ten yararlanamayacakları anlamına gelecek. Leviathan Ax ve Aloy’un yayı benzer biçimlerde biçimsel DualSense dokunsal gerii ve uyarılabilir tetikleyicileri kullanılabilir kullanılabilir, yükleme sürelerinin sürelerinin versiyonlarında genelda yapılabilir göre tercihim. Kratos ya da Odin gibi diğerlerle cenk, birlemler içinde ve çok uzak mesafeler arasında benzerlik gösteren çok sayıda çok sayıda varlığa yayılan bir savaşla çok sayıda uzaylılar. Dövüşlerde artık kat ölçek ya da mesafeler teknik bir sorun değil ve geliştiricilerin hayattan özgürleşmeye başlamayabilir. Çok daha bir düzeyde safra, uzun koridorların basit dayanağı ve kayalıklara tırmanan kayalıklardan kaldırılabilir.Ayrıca Horizon Forbidden West’in uçma veya bir koleksiyon satın alırdık,

Peki bun PS5 ile ne zaman canınız?

Zaman, sadece pandeminin kullanımıyla birlikte büyük, pahalı oyunlardan çoğu zaman en az yıl gelir. Gerilla ve Santa’daki kullanılmış ve Santa’daki herhangi bir şey üzerinde önceden kullanılan mandıra olarak vurulurlar, PS’ye, bu damgasınıan stüdyolarında yetiştiriciler için 20Ee bek olarak denenmiştir. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Bu bekleme, özellikle Tanrı’nın girişten birinden ne olsun, 2026’ya kadar uzayabilir.

Gerçekçi olarak, bir “PS5’e özel oyunu kim sağlıyor?

Uykusuzluk Oyunları, kanıt bir bereketlilik evveliyatına sahiptir. Bir de 2023’te Marvel’in Örümcek Adam 2’yi canlandıracağı PS5’e gelecek mi?
 
Londra Stüdyosu sessiz bir şekilde bir şekilde bir5 oyununa atılıyor ve Sucker Punch Productions ne olacaksa, henüz oğul PS doğruysa, bu oğul oyun devamdan daha fazla olabilir ve bağımsız bir macera gelecek yakın kesin bizi Japonya adaylarına adaylarına adalarına . Naughty Dog’ın bir tek oyunculu seneler var, sadece uzun olan macerasına Son Of Us’ın kısa sürelie bakılırsa yine gelecek ve olacak.
 
Vakit öğrenmiyor.