Aralık 1, 2021

TeknikolojiMan

Türkiye'nin en güncel Teknoloji ve Haber sitesi

Ninja, oynaması ücretsiz RPG Raid: Shadow Legends’da oynanabilir bir karakter haline geliyor

Raid: Shadow Legends , orijinal olarak 2018’de Plarium Games tarafından mobil cihazlar için piyasaya sürülen ve 2020’nin başlarında PC’ye taşınan, oynaması bedava dağıttığı bir RPG’dir. Grafikleri bir hayli saygındır, fakat pazarlaması değişik bir konudur: Çevrimiçi yaygınlığı promosyon kampanyaları ve etkileyici bağlantılar, kendi Memeni Tanı sayfasını haklı çıkarmaya yetecek kadar memeyle sonuçlandı .

Plarium bugün Tyler “Ninja” Blevins’in 16 Temmuz’dan itibaren oyunda oynanabilir bir karakter olacağını duyurduğundan, muhtemelen çok yakın gelecekte daha da fazla mem olacak.

Plarium pazarlama başkan yardımcısı Noam, “Ninja, oyun endüstrisi üstündeki olumlu etkisi sebebiyle Şampiyonlarımıza yalnızca muhteşem bir katkı değil; kendisine özgü yetenek setlerine ve her oyuncunun kadrosu için inanılmaz bir varlık olacak özel saldırılarına sahip.” dedi Sagie. “Ninja, bir dizi heyecan verici canlı yayın programında yeni karakteriyle RAID’i keşfederken hayranlarını da yanı sıra getirecek.”

Twitch ve Google hakkında hızlı bir dürtme yaptım ve bildiğim kadarıyla Ninja’nın önceden hiç Raid: Shadow Legends oynamadığını (ya da en azından hiç yayınlamadığını) söyleyebilirim. Yine de, “Kendimi daima bir RPG’de nasıl hayal ettiğime uyacak şekilde tasarlanan Şampiyonumla RAID hayranlarını tanıştırmaktan gerçekten heyecanlı” dedi. “Hayranlarımın bildiği gibi, RPG türünü seviyorum ve kendimi kendi özel beceri ve niteliklere sahip bir fantezi karakteri olarak görmek muhteşem!”

Duyuru, Ninja’nın karakterinin birkaç görünüşünü değiştiren içeriyor ve bunların biraz şaşırtıcı olduğunu söylemeliyim. Katana ve yay ona belli belirsiz (ama uygun bir biçimde) ninja benzeri bir görünüm verir, fakat hemde bir kanadı vardır – gerçek, tüylü, ölçekli bir kanat. Bu kendi başına bir fantezi oyununda çok garip değil, ama garip olan, sağ kürek kemiğinden çıkan tek bir kanat olması. Solda kesinlikle bir şey yok. Bununla ne yapacak, yerden bir metre yüksekte uçacak ve çevrelerde çılgınca sallanarak düşmanların dikkatini dağıtacak mı?

Ninja, 19 Temmuz’daki bir Twitch canlı akışı sırasında tasarım etkileri, istatistikler ve benzersiz özel yetenekler de olmak üzere karakteri hakkında daha fazla bilgi verecek .

Ninja’nın karakteri tüm oyuncular için bedava dağıttığı olacak, fakat sadece üç aylığına – bundan sonrasında artık kullanılamayacak, fakat Ninja’yı iddia eden herkes onu sonsuza kadar tutacak. Kendinizinkini almak için, 16 Temmuz’dan başlayarak üç aylık süre boyunca yedi gün boyunca oyuna giriş yapmanız gerekir – yedi gün, birbirini takip etmek mecburiyetinde değildirler.

Raid: Shadow Legends’a göz atmak dilerseniz, tüm bu yaygaranın ne hakkında olduğunu görmek dilerseniz, Microsoft Store’da ya da plarium.Com’da bulabilirsiniz . Ninja’nın oyunda nasıl görüneceğini gerçekten görmek istiyorsanız, aşağıda belirtilen bazı resimlere göz atın.