Aralık 5, 2021

TeknikolojiMan

Türkiye'nin en güncel Teknoloji ve Haber sitesi

PUBG, son derece popüler K-pop grubu Blackpink ile bir araya geldi

Blackpink, ‘ Kill This Love ‘ (YouTube’da 1.300.000,000’den fazla izlenme) ve ‘ How You Like That ‘ (900.000.000’den fazla izlenme) gibi şarkılarla tanınan, son derece popüler bir K-pop grubudur . PUBG, yakın zamanda açıklanamayan PUBG: Battlegrounds’a yeniden adı verilen cesur bir battle royale nişancı oyunudur. Burada nereye gittiğimi görüyorsunuz: Blackpink ve PUBG sonunda birlikte.

PUBG Blackpink etkinliği 8 Ağustos ile 7 Eylül arasında gerçekleştirilecek ve Blackpink temalı kozmetik ürünlerini dağıtmak için tasarlanmış özel görevler içerecek. Ayrıca muhtemelen PUBG haritalarında Blackpink temalı çıkartmaları ve grafitileri fark etmeye başlayacaksınız ve etkinlik boyunca, hoş pembe dumanların yayıldığı Blackpink temalı tedarik kasaları olacak.

Blackpink temalı öğeler sahne kostümlerini içerir ve dört parçanın her bir üyesinin saç, giysi, ifadeler ve isim plakası öğelerinin yanı sıra tuhaf olan silahları içeren kendi paketi vardır. Daha da önemlisi, kozmetiklerin hiçbiri grup üyelerinin benzerliklerini içermiyor: etkinlik duyurusu birkaç kez “Blackpink yüz eşyaları [dahil değildir]” konusunda uyarıyor.
Hem Blackpink’in hem de PUBG’nin hayranıysanız – eskisinin büyük popülaritesi göz önüne alındığında, istatistiksel olarak son derece mümkün – o zaman bu harika bir haber. K-pop bir performans göstermeyecek, ancak etkinlik sırasında bunların izleri neredeyse kaçınılmaz olacak.