Aralık 1, 2021

TeknikolojiMan

Türkiye'nin en güncel Teknoloji ve Haber sitesi

PS5 VR 2022’de mi Çıkacak ?

Sony’nin 2016’da PlayStation VR’ı taşımasının üstünden beş uzun yıl geçmiş ve bunu takip etmek için bir PlayStation VR 2’nin vadesi geçmiş durumda.

 

PS5’in dünya geneli elde etmekle, taraftarların yeni bir ev için harika değil. Sony neyse onu onaylamıştır olan yeni VR’yi üstte kalacak- biz ne zaman biliyor ve yalnızca yeni donanıma kadar ne kadar gibi birkaç kısa gerçi.

Bu arada, mevcut PSVR kulaklığı PlayStation 5 ile donanımların içinde bulunan kamerayı birbirine bağlamak için dağıtılması bir talep etmesi gerekir.

Sony olabilir o PSVR 2 için tahminde bulunur, önceden alınmadan tahminde 2022 beklemeyin.

 

Gelen blog yazısı çalışma kulaklığı doğrulayan, Sony’nin Hideaki Nishino o “o 2021 senesinde doğru şekilde i yeni VR sistemi için devam hala geliştirme çok şey var” uyarısında.

 

 

Yine de işaretler önümüzdeki yıl bir lansmana işaret ediyor. İlk olarak, tedarik zinciri analist Ming-Chi Kuo, iddiaya göre Tayvanlı lens üreticisi Yujingguang için üç şirketten sipariş ayrıntılarını gördükten sonra, yeni nesil PSVR kulaklığının 2022’de Apple ve Oculus kulaklıklarıyla beraber görüneceğini düşünüyor.

Analist Sony ürünleri ile ilgili çok fazla geçmişi olmasa da, Kuo iPhone sızıntıları söz konusu olduğunda genelde paranın üstündedir, bu sebeple söylentilerde bir şeyler olabilir.

 

Bu arada Bloomberg, Sony’nin ” konuyla ilgili bilgisi olan kişiler’e atıfta bulunarak, çok mantıklı olacak bir tatil 2022 yayın penceresini amaçladığını bildirdi.

 

PlayStation CEO’su Jim Ryan’ın yorumlarının ardından gelen uzun bekleme gerçek bir sürpriz değil. PS5’in Kasım 2020 lansmanından önce Washington Post’a yaygın Ryan.” Sanırım VR’nin geleceğinden birkaç dakikadan fazlayız” dedi.

 

“PlayStation VR’ye dahil. Sony VR’ye kesinlikle ve kesinlikle bir VR’nin etkileşimli eğlencenin bir unsurun temsili olduğuna inanıyoruz.” Bu yıl olacak mı? Hayır. Gelecek yıl olacak mı? Hayır. Ama bir gelecek gelecek mi? Buna inandığımızda, PlayStation VR ile tüm deneyimlerinde çok memnunuz ve biz bizi nereye götüreceğini görmek için sabırsızlanıyoruz.”