Aralık 3, 2021

TeknikolojiMan

Türkiye'nin en güncel Teknoloji ve Haber sitesi

Overwatch 2 Switch Oyun Versiyonunda Bazı Noksanlar Olabilir

 BlizzCon Online ve Overwatch 2 hayranlarının yaklaşmakta olan oyun hakkında daha fazla bilgiyi bir araya getirmeye çalıştığından bu yana birkaç ay geçti. Overwatch 2 BlizzCon 2021 sırasında anlamlı bir güncellemeden yoksun olsa da, geliştiriciler Reddit’e gitti ve etkinlikten sonra hayranların hem Overwatch hem de devamı hakkında sahibi olduğu pek çok soruyu ele almak için bana bir şey sor forumuna ev sahipliği yaptı. Bu platformda ekip, oyunun Nitendo Switch’e gelmesine rağmen, özellikle görsel fonksiyonları içinde limana bazı tavizler verilmesi gerektiğini doğruladı.


BlizzCon 2021 süresince geliştirme ekibi oyun hakkında bir çok bilgi vermeye devam etti. Overwatch 2 karakter bir kez daha tasarımlarını, yeni ve yenilenmiş haritaları ve tartışmalı 5v5 oyuncu takımlarına geçişi içeriyordu. Bu, oyunculara üstünde düşünmeleri için pek çok yeni ayrıntı sağlasa da, hayranlar muhtemelen oyunun öncelikle ne zaman ve hangi platforma geçeceğini merak ediyor.


Üzeri de ileri takip subReddit, Blizzard geliştime takımı bir kutlama bir forum açtı ileri takip beşinci yıldönümü. Bir kullanıcı tarafından gönderilen sorulardan biri, ekibe oldukça detaylı Overwatch 2 görselleri ve bunların Nintendo Switch’te uygulanıp uygulanmayacağını sordu. Takımın Teknik Direktörü John Lafleur, takımın oyuncuların her platformda en iyi bilgi birikimi yaşamasını sağladığını belirterek soruyu yanıtladı. Taşıma belirten Overwatch 2 geçiş üzerine zorlu ispatlanmıştır Lafleur tavizler olacağını doğruladı. Ancak, ekibin görsel iyileştirmelere odaklanmadan önce tüm oyun fonksiyonlarının orada olduğundan emin olduğunu belirtiyor.


Kullanıcı ayrıca sadece bir Switch oyuncusu olduklarını ve Overwatch 2 grafik iyileştirmelerinin platformda uygulanmayacağından endişe ettiğini belirtti. Switch’in bir masaüstü ya da PS5 ya da Xbox Series X/S gib diğer yeni nesil platformlar kadar kuvvetli olmayabileceği dikkate alındığında, kullanıcının sorusunun arkasında muhtemelen geçerli bir mantık var. Diğer kullanıcılar ayrıca Overwatch 2’de çapraz oynama ve hatta platformlar arası çapraz ilerleme üstünde çalışmadan önce büyük olasılıkla çapraz oyuna odaklanacağını belirterek bu soruşturmayı ele aldı. Bu, ekibin bu özellikler üstünde çalışması durumunda ve ne zaman çalışacağıdır


Yine de Overwatch 2 hayranları, Blizzard’ın oyunla ilgili paylaştığı tüm yeni güncellemelerden muhtemelen memnun. Şimdi, tüm hayranların yapması gerekli olan, nihayet merakla beklenen devam oyununu oynayabilecekleri fotoğrafı çıkış tarihini beklemek


Overwatch 2, PC,PS4,Switch ve Xbox One için geliştirilmektedir