Aralık 1, 2021

TeknikolojiMan

Türkiye'nin en güncel Teknoloji ve Haber sitesi

Oppo’nun Yeni Çıkarmış Olduğu Oppo Reno 5 İncelemesi

Bugün birlikte taşınmak oppo reno 5 cep telefonu, inceleme op reno 5 kamera hakkında detaylı inceleme  

 

Oppo re 5’de olan özellikler ekran boyutunda 6,4 GB ise 128GB “ram’i ise 8GB”

 

Batarya özelliği olarak 4300mAh, bugünden itibaren kullanıma sunulduğundan dolayı ne yazık ki 5G’nin henüz gelmemiş olması. Ama ekran gerçekten güzel bir hoş adım atmışlar 90 hz erkanla birlikte 1080*2400 (FHD+) özelliğinin olması güzel bir özellik

 

Şarj özelliği olarak ise 50 W maks olarak sunarlar. 64 mp kameraya sahip telefonumuz, Qualcomm Snapdragon 720G olarak belirtilmiş.

 

Açıkcası benim şansım olan ama fiyat konusunda şu an ki dolar bazında umut olacak normal bir fiyata sahip tam bir fp ürün diyebiliriz.

 

Benim özellikleri ise yonga seti olarak snapdragon’u kullanamayacak durumda bir sistemi kullanmışlar. Bir de 90 Hz ekran tazeleme içinde bir (FHD+) görülüyor çok hoş bir detay bence.

 

Kamera olarak bize sunmuş gibi görünüyorsa güzel 64 mp bir kamerayla geliyor , bende Oppo reno 2 z kullanıcı olarak 64 mp kamera kullanan ve çok tercihin kimi fotoğraflarla dikkat çekiyor.

 

Eğer boyutlandırma de teknolojiye bir ilginiz var ise yorumunuzu ve ilginizi destekleyebileceksiniz makalemde sunumda çok iyi görünün