Aralık 1, 2021

TeknikolojiMan

Türkiye'nin en güncel Teknoloji ve Haber sitesi

Nvidia DLSS desteği nihayet önümüzdeki hafta Red Dead Redemption 2’ye geliyor

Red Dead Redemption 2 nihayet 13 Temmuz’da Red Dead Online’ın Blood Money güncellemesinde DLSS desteği alıyor . İçin bir ay , biz DLSS Kırmızı Ölüler için bir noktada geliyordu ve bir artırdığını kare hızında çalışan bu kovboy macera görme ihtimali de aradılar biliyordunuz.

Bu sebeple, herhangi bir Red Dead Online oynamasanız ya da[the_ad id=”203″]’nin RTX destekli sisteminizde nasıl çalıştığını sevmediyseniz bile, iyileştirmeleri ilk elden görmek için güncellemeyi almaya değer.

İki yaşından büyük olmasına karşın, Red Dead Redemption 2, donanımınızı koyabileceğiniz grafiksel olarak en zorlu video oyunlarından biri olmaya devam ediyor. En güncel RTX 30 serisi GPU’larda bile, oyunu daha yüksek grafik ayarlarında problemsiz bir biçimde çalıştırmak , önerebileceğimiz en iyi ayarlarda bile bir hayli zorlu bir görev olarak ortaya çıkıyor.
DLSS (ya da Derin Öğrenme Süper Örnekleme), bir Nvidia RTX serisi GPU’nuz var ise, oyunlarınızda iyi bir kare hızı artışı elde etmenin hızlı ve basit bir yöntemidir. DLSS AI-enerjili yükseltme teknolojisi kullanan “yaklaşımı ya da doğal render aşan keskin çerçeve kare hızı artırmak ve yaratmak için NVIDIA RTX TensorCores gücünü kullanır.”

Ne yazık ki, hala (eğer var ise) herhangi bir ışın izleme desteği alamıyoruz gibi görünüyor. Ancak bu, Red Dead Online oynayabileceğiniz ve yükseltme için beklerken son nesil RTX 20 serisi kartlarınızda fazladan fps alabileceğiniz manasına geliyorsa, bu her yerde bir kazançtır.