Aralık 1, 2021

TeknikolojiMan

Türkiye'nin en güncel Teknoloji ve Haber sitesi

Mortal Kombat 11 Bitti, NetherRealm Yeni Bir Projeye Geçiyor

 

Nisan 2019’da yayın sürülmesinden ikiden fazla bir sonra, senetlendikten sonra 12 karakter eklendikten sonra Mortal Kombat 11 fotoğraf olarak bitti. NetherRealm Studios bugün Twitterda başka yapma geçme zamanının ve oyun için daha fazla yapılmayacağını söylüyor.

 

Stüdyo, “NetherRealm şimdi bir projene odaklanıyor ve ikiden fazla bir ben Mortal Kombat 11’i destekledikten sonra, oyun karakterleri de sene olmak DLC’si sona erdi.”

 

NetherRealm şimdi bir projene odaklanıyor ve iki seneden fazla bir Mortal Kombat 11’i destekledikten sonra, karakterlerle dolu DLC’si sona erdi. 

Mortal Kombat Earhrealm’e bir daha 90’ların sinemalarında için hayalle hayalle gerçekleşebilir, ancak kötü olmayacak birlikte tüm iyi haberler geliyor: NetherRealm yeni bir gerçekleşecek iyi haberler. Bu yeni düzenlemeler ne olacak hakkında herhangi bir şey söylenecek gibi değil, yakın bir başlangıç ​​Injustice 3 hakkında bir şeyler anlatacağımız şeyler.

Adaletsizlik, benim aşina olmayanlar için, Mortal Kombat’a çok ama değil ama DC Comics için daha çok teklu oyuncu bir dövüş oyunudur. Aslında, Injustice 2’nin …’lik incelemesinde, “müsçe geçmiş hikayenin daha fazla… Batman-Süpermenni filmden daha iyirifnı” söylemiştik.
Bir fotoğrafı olmayan muzip dışarı çıkacak Fandome etkinlikte açıklanacak umutlar 3 Ağustos 2020 senesinde su yüzüne çıkmayacak. Ancak tek şansı bu: Son ay Nether Real bir Marvel oyununda üretilmelerde sütten elde edilen, ortaya çıkan, Mortal Kombat’ın yaratıcısı Ed Boon’un Mayıs istemesi tercih edilebilir. Yani NetherRealm Warner Bros da UK stüdyo Rocksteady çalışan, (DC Comics’in ana firmasına sahiptir) sahibi olması gerektiği gibi zor görünüyor Justice League Suicide Squad. Ancak Fortnite’ın insanoğlunun kendisi için uygun bir marka için bir yumruk kasesi olduğu bir dünyada, de’a serilerden belki de çekici olabilir.