Aralık 1, 2021

TeknikolojiMan

Türkiye'nin en güncel Teknoloji ve Haber sitesi

Metro Exodus Enhanced Edition:PS5, Xbox Series X ile Nasıl Karşılaştırılır ?

 Biz zaten 4A Games’in harika hem sürümü Enhanced Metro Exodus üzerinde burada ele aldık ve Xbox konsolları ve mutlak bir hediyeydi. Biz PlayStation 5’i görüyor gibi bir dizi tamamlayabilir ama bugün. Oyunun tamamında olduğu gibi, gerçek küresel tasarlanacak olan gözden geçirilecek olan eğitim için düşünülen 4A Motorun en son düşünülmesi hakkında yorum yapılır. Ve bir bütünlük içinde, benzer şekilde, 60 kare hedeftir. PlayStation 5 için olsa da, PS4 dağıttığı dağıttığı yer.

 
Pekala, hadi kısa keselim, oyun PS5 ve Xbox Series X anlamları arasındaki fark nedir?
Fark ilk şey, PlayStation 5’te oyun yorumlarıyla çok doğru tarafından renklerin daha yoğun olduğu ve daha geniş olduğunu düşünüyorum çünkü bu tercihim Moskova’da, ama Xbox sunumunda Hazar sahnesini uygun olarak bulundu. İlk ayrıştırma işlemi, en karanlık ayrıntın “görünüyor” olduğu ve belirginleştirilmiş açık görünüyor, bir olan “deependark” kullanım seçeneği kullanımı PC versiyonuyla uygulanabilir. PS5’in gama gösteriminin çarpık olması ile ilgili bazı sorunlar yaşandı, ama bu sadece SDR için geçerli video. Metro ile bu hem SDR hem de HDR için geçerli gibi görünüyor.
 
Bunun hakkında, Enchanced Edition’ın PlayStation 5’teki görsel özelliği, Xbox Series X’te bizim özelliklerimizdir. Aynı görüntü düzeyine, aynı görüntü izlemeli efekt paketine ve PC sürümüne karşı aynı takaslara sahiptir. Sınırlı bir oranlı gölgelemeden (gelişmekten eğitimde kullanılan malzemelerde) hatta eğitim. Konsollarda kesinlikle donanıma yönelik. Call of Duty: Warzone’da kullanılacak olan VRS’ye benzer şekilde, burada yetiştirilen şeyler, GPU açısından çok örnekli ince ayarlama konusunda yaşlı olmak mümkündür. Ve tam Tier İki VRS uygulaması PC’de oynanabilir bir yorumda kullanılmaması biraz verici. İyi görünümlü bir 4K kıvama getirmek için kullanım de kullanılır.
 
iki kadar, iki konsolla yakın yakınlaşıyoruz, bazı bazı enteresan var. Bütçe ölçeklendirmesiyle başlar. Donanımmalı, ışınların izlemenin talepleri çoktur bu gördüğün tarih boyunca geniştir, ancak zamansal ile yarışılır. Xbox Series X’te minimumlar 1080p bölgesindeydi. PlayStation 5, en yüksek stresten yoksundur. Açık fiyatlarda fiyatlardap için, Sony makineler 12p arasında, Series X benzer senaryolarda 1512p ile 1728p arasında tercih. Özünde, PlayStation 5, Xbox Series X’in ortamının yaklaşık 80’i ile biraz daha yumuşaktır. Bu satın almak için oyuna başlamak altı saatim.
 
Kesilmiş ve kullanışlı Xbox Series X kullanımı, performans konusunda deneyimliydi, burada PlayStation 5’in içinde 60 kareye sahip olduğunuz bir küçüka avantajından yararlanabilirsiniz. Sony’nin konsolu, savaşta yeni ve açık dünyada iyi derecede bir Metro Exodus bilgi sunuyorsa. Xbox Series’e benzer şekilde, tek karelik tuhaf olabilir, ancak PS5’i daha fazla ürün çeşidi yer, Microsoft makinelerindeki bir kekemelik kullanım alanlarında. Oldukça mümkün Xbox versiyonu hemen belli değil bu sorunu var, ama direk olarak GPU yükün neden oluyor çok az kanıt var bu geliştirici tarafından ele alınarak umut ediyor.
 
Her ikilerinden konsolun de son nesillerine göre oldukça geniş kapsamlı var, ancak yeni kullanım API’sinden yararlanmıyor gibi görünüyor. Xbox’ın Sony eşdeğerinden sadece bir dokunuşla yüklendiğiniz anlaşıldı. 4A, kendi adına, DualSense içinde’ haptiklerini bir iyi teknolojide, ancak silah ve pil pompalamadan karşılanabilir bir birle ve bir düşmana gizli bir saldırı için yeteri kadar yakın yakında hedeflerle birlikte. DualSense’in bazı uygulamalarının kullanımı açısından çok büyük bir teçhizata, ancak bir silahı devreleri için tetiği tırmanırken.
 
Sonuç olarak, Metro Exodus Enhanced Edition tek kelimeyle ifade edilen bir oyundur ve bir geliştiricinin bu neslin bu kadar erken yaşta izlemeyi gözden geçirmesi şaşırtıcıdır. Benim bakış açıma göre, kumara veriyorlar. Son nesil yorumlarla yan yana, görsellerin gece ve gündüz iyileştirme varken, 30 fps’lik bir atıcının 60 fps’ye yönelik olarak kesinlikle talep edilir ve bu büyük gelişmeyi genel kaliteye getirir. Bu, 4A Games’ten sansasyonel bir sürüm ve tüm sistemlerde başlamayı söylemeyeye yok.