Aralık 1, 2021

TeknikolojiMan

Türkiye'nin en güncel Teknoloji ve Haber sitesi

Medium Geliştiricisi Şimdi Silent Hill Yayıncısı Konami ile Yaratıyor

 Korku geliştiricisi Blobber Takımı, bugün erken yayıncı Konami ile bir “stratejik hazırlık anlaşması” imzaladığını açıkladıktan sonra Silent Hill’in bir kez daha canlandırması sayesinde bir kez alevlendirdi.

 
Layers of Fear, Observer ve The Medium gibi oyunların üretim Polonyalı stüdyo, GamesIndustry. Bize Şubat “çok ünlü” bir yayıncı ile bir korku IP’si üstünde aşı ile zaten bir aşındır.
 
Bu sabahki bölgeden Bloober’ın Silent Hill ileliklerini doğrulayacak kadar ilerleyecekti. Ancak bir VGC raporuna göre, Bloober’ın planlarını bilen kaynakları mevcut iki projesi en az bir “Silent Hill ile devam ediyor” (diğeri Observer’ın devamı gibi görünüyor).
Bloober’a Silent Hill’in anahtarlarını vermek bir çok bölücü bir kavram. Eleştirmen Leana Hafer, The Medium’a çok eski bir tür korkuyu (sabit kameralar) moderniteye görünümü ve hepsi için hayran kaldı. Ancak, stüdyonun travmatik temaları olarak yanlış ele alan sartılı, atlamalı ağır oyunların fazla muhtemelen duyabilir, diğerleri daha fazla endişe duyabilirsiniz.
 
Neyse ki Blo’nun Silent Hill kullanımı özel amaçlıdır. VGC’nin diğer kaynakları, Konami’nin bir Silent Hill oyunu Japonya’daki “önde gelen bir geliştiriciye” dış kaynak olarak kullandığını ileri sürüyor. Andy, Konami’nin serisini Remedy’yemekle gerçekten bir numarayı kaçırdığını sanıyor gibi görünmüyorsa’ Control geliştiricisinin Silent Hill özlemini, kendine özgü ve kendine özgü bir hüzünlü sesi görmek için mükemmel bir tasarımı savunmak