Aralık 1, 2021

TeknikolojiMan

Türkiye'nin en güncel Teknoloji ve Haber sitesi

Kuzey Ülkelerini İyileştiren Microsoft Flight Simulator Güncellemesi

Microsoft Flight Simulator’ın görünümünde, en son güncellemede daha fazla bilgi alıyor. Oyun, Microsoft Flight Simulator’un çok sayıda küçük kapsamlı tasarımına odaklanan 1.17.3.0 güncellemesi bir istisna.

 
Microsoft Flight Simulator, grafiksel olarak ünlü en çekici oyun arasında yer almasıyla ünlüdür ve Asobo Studiodaki geliştiriciler, inanılmaz derecede’ doğru simülatöre çok da fazla dalına yardımcı olmak için daha fazla büyütülecek bir şekilde gösterilebilir. Modlama, taraftarların Microsoft Flight Simulator’a sesli turlar gibi büyük iyileştirmeler eklemesine izin vermek, devam etmek için devam edenleri güncellemek ile kanıtlamanın aşırı derecede güçlü olduğunu inkar edebildi.
 
1.17.3.0 güncellemesi, özel’daki Frederiksborg , İsveç’teki Eleda Kalesi ve Avicii Arena, Finlandiya’daki Helsinki ve Norveç’teki Fyksesund Köprüsüik konumlandırmaları ve seçimi, Avrupa’daki önemli öğe ve simge yapıları yüksek ayrıntılı eklerdir. . Yakınlardaki pek çok yer de güncellemeler aldı. Oyuna İsveççe, Norveççe ve Fince yerelleştirmeler de eklenmiş, bu şekilde olgunlaşmakta olan hayranlar kendi ana dillerindeki kullanımlarla evlerinin kullanıcılarından faydalanmanın kendi tasarımlarını yetiştirirler. Microsoft Flight Simulator, Xbox Series X’i yayınlayabildiğiniz 27 Temmuz’ta güzel manzara deneyimleyebilecekler. 
 
Asobo Studio, Microsoft Flight Simulator’ı planlamak olarak büyük kişiler’de, tüm kişiler için çok bir fazla deneyimde Microsoft Flight Simulator’ın ilk indirme boyutunda en yeni projede, deneyime uygun oyuncuya uygun ve geri oyuncu arkası. Microsoft Flight Simulator’a yönelik olarak artan sayıda kullanıcı tasarımının stüdyosunu büyütmek ve uygulama alanlarını büyütebilecekleri görüntüleyebilmesi ve yeni oluşturabilecekleri Microsoft Flight Simulator’a bakmayı devam ettiriyor.
 
Asobo Studio, hem Xbox Series X lansmanına hem de Top Gun geçişine hazırlanmak için son dönemde Microsoft Flight Simulator üstünde çok yıllık. Microsoft Flight Simulator, Microsoft Flight Simulator, sürülmesinden bu yana PC oyuncuları için, yakın pek çok oyuncu için bu tercihya yardım edebilir.
 
Bazı oyuncular için Asobo Studio’nun oyuna olan bağlı olmasına rağmen bazı şeyler eksik. Neyse ki oyun modları Microsoft Flight Simulator’a helikopter gibi ek eklemesine izin veriyor. Microsoft Flight Simulator hala bir simülatördür ve Asobo Studio, yakın zamanda güncellemeleri durdurmayı göstermiyor.