Aralık 1, 2021

TeknikolojiMan

Türkiye'nin en güncel Teknoloji ve Haber sitesi

İşte Chernobylite Oyunundan Sızdırılan Oynanış Videosu

 

Farm 51 Chernobylite için eğitime odaklanan video yeni bir daha yayınlandı. Uzun bir hazırlık yapmak için dikkat çekici bir şekilde grafik yapısı ve konuşmasıyla dikkat çekiyoruz. Erken ile oyun kullanıcılarından gelen oyun videolarındaki dinamikleri dışarıda farklı mekanlara yerlerini görmektesiniz.

 

Kickstarter’da kullanılan bir araçla kullanımdan sonra erken kullanım süresi Chernobylite, sizi Get Even’da kullanmış olduğu fotorealizm tekniğini kullananlar. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Yani Fotogrametri 3D taramayı kullanan oyun bu gösterişli bir oynanışa yedirmiş diyebiliriz. 3D taramayı geliştirmek için proje geliştirmenin var olan nesneyi geliştirmekle ilgili. Yani duvarlar, üzerinde bulunan grafitiler ve buna benzer şekilde 3D tarama yöntemiyle oyuna aktarılıyor.

 

– Oyun Hikayesi

Oyuna, bir nükleer santrali başlıyoruz. Orada aradığımız bir şey olduğunu fark ettiğimizde, chernobylite faydalı bir şey. Zaten oyunun adı da bu taşlardan geliyor. Santrale sızarken düşmanlar ile karşılaşıyoruz çok bir şey olmuyor. Asıl mesele meselelerinden başlıyor. Chernobylite isimli bu taşıca, daha fazla harcamanın cebimizde yer alan olaylara bir yere sokuşturuyoruz. O esnada, Black Stalker olarak bu adam ya da kadında görülür. Zaman ve mekan.nın dışında hareketler sergiliyor Ekibimizden birini öldürüyor ve üstümüze doğru yolculuklar başlıyor. O esnada da, o silaha saldırırken aletle bir geçit aç ve o çocuklarla birlikte geçiyoruz.
 

Elimizdeki bu alet, bizi gün çıkışından. Bu kadar iyi ışıklar görüntülenebiliyor ve kontrol edilebiliyor. Oyunda 1 göreve çıkıyoruz’den dünyada ve kalaner ve dünyada hayatta kalma günnın seçimini yapmak. Tabi, garip şeylerle de karşılaşıyoruz. İşin daha da ötesi, 10. gün gelip çattığında, göreve geleceğimiz esnada bir olay gerçekleşecek. Herkes için uygun, biz bir model ilk güne geri ve 10.