Aralık 1, 2021

TeknikolojiMan

Türkiye'nin en güncel Teknoloji ve Haber sitesi

Hitman: Franchise’nin En İyi 3 Lokasyonu

Hitman, oyuncuları yirmidir bir bükülme ile eğleniyor. Her girişi, mükemmel bir ölüm oyun alanıyla kalana kadar formülü ince ayar yapar ve iyileştirir. Yine de, Ajan 47, mekanda farklı bir yer olmayan bir yer. Hitman 3’ün başında gidişinin gidişiyle, sandbox’ın gidişini düşünmekle unutulmayı planlayacağım. İşte Hitman serisindeki ilk beş yer.

 

3.PARİS-ŞOV DURDURUCU 

Ah, eşanlamlı Paree; ışıklar kentinin kafasına ne var? Bir hit sahnelemek için harika bir yer çaprıcı bir 18.yüzyıl konağının fonunda yer alan 47’nin kadarki en şık vuruşu. Amaç yeteri kadar basit; iki hedef, biri üst düzey bir moda tasarımcısı ve en üstteki kattaki özel proje durumlarını en yüksek fiyat verene satan. Bu oyunlarda sizin için kullanılabilir ve kendi işinize yarayacakla rağbetlidir ve Paris’ten iyi bir örnektir. Keskin bir bakışla erkekle sahibi olan önde gelen model nakavt olabilir ve müstakbel bir teklif olarak müzayadeye sızabilirsiniz 

 

İncelik hedefinizin en iyi politikadır, bu harita hedefinizin hedefinizin peşinden giden barda bir bahşişten hoşlandığını, açıklanmış kamuya bir kaza için 1. sınıf bir fırsat gibi görünüyor. Belki de tek kurşunla iki noktadan kullanılabilir. Her iki hedefle de bir havai olayla kendini gösterir.

 

2.NEW ORLEANS- KARGALARIN CİNAYETİ

Mardi Gras, kendisinden gelen turisti götürüldüğünden faydalanmak isteyen turisti götürdüğünden faydalanabilir. Yine de, pasilerden oluşan kalabalığı kamuflaj olarak kullanmaktan kendini alıkoyamayan global savaşçıları da memnuniyetle alıyor.

Parti kurnazlıklarının arka planında, düzenlemeye yönelik küçükça bir plan vardır ve sadece tetikçi bu girişimi boşaltmak. Üç hedef, her şey etkili bir şekilde, öldürülebilir, geçiĢ merasimine açısından iyimişler, Karga Cinayeti’nde kullanılır. Nerede gece ama bilinemez değil. İş için satın alma planıcunun ardından, sonuçtan seçimlerinizi bitirmek için- ne devamı mümkün değil 

 

yanında, hedef birer birer avlanma onları boğazrken öte planındaki yavaşa sıkabilirsiniz. Neon ışıklı ana hatları kesen karanlık sokaklar ve cadde müziklerle birleştiğinde, New Orleans, bir olay için ürkütücü bir yer hailen üretir ve Hitman: Blood Money’nin franchising taraftarlarının neden bu kadar sevildiğini açıklar.

 

1.CHONGQING- BİR ÇAĞIN SONU

Benim içinde gözden geçirman, ben ” en iyi görsel PRET” olarak tarife ve benim görüşüm plandı. Bu canlı rağbetli her şey, yağmur damlalarının su birikintisi düşen pıtırtılarından ya da gece havasını noktalayan neon ışıklarının vızıltısından atmosfere damlıyor. Chonging’i rağbet çekici bir yer yapan, sizi bir laboratuvarından mükemmel nişancı yuvaları tenha çatılara olan dikeyliğidir. Ana hedef, gizli tekniklerinina kadar test iyi korunan sistemsizmanızı iki bölümden oluşur.

Tüm biçimler gibi, çok çılgın ölümlere yol tamamlanmak üzere olan pek çok şey ve başarı var. Benim kişisel favorim, iki insansız hava aracı vurarak hedefle karşı karşıya gelmek. Eylemleriniz, hedefle rekabeti olan Hush adlı bir hedefte suçlanacak. Bir ufull tanıtım planlandı ve ikisi için de bir gaz tanklarının kullanılmasıyla ilgili habersiz görünüyor. Dikkatlice yerleştirilmiş bir kurşun, iki hedefi de sonsuz uyku diyarına gönderir