Aralık 1, 2021

TeknikolojiMan

Türkiye'nin en güncel Teknoloji ve Haber sitesi

Hayatta kalma oyunu Icarus Kasım ayına ertelendi

Icarus, Dean Hall ve RocketWerkz’in ortak bilim kurgu hayatta kalma oyunu Icarus , 11 Ağustos lansman tarihi itibariyle ertelendi. Icarus şimdi Kasım ayında çıkacak.

Oyunun Steam sayfasındaki duyuruda , “Geliştirme yapılarımızın durumunu yakından takip ediyoruz ve oyunu erteleyerek Icarus’a daha fazla sevgi vermek istediğimize karar verdik” diyor .
RocketWerkz CEO’su ve DayZ’nin yaratıcısı Dean Hall tweet attı: “DayZ’den büyük ders: gerçek geliştirme durumu zaman çizelgesini belirliyor. Oyunun en muhteşem olması için pişmesi için biraz daha zamana ihtiyacı var”

Icarus, 2020’de PC Gaming Show’da ilk defa duyurulmasından bu yana gelişim sürecinde inişler ve çıkışlar yaşadı. Başlangıçta bedava dağıttığı bir oyun olarak planlanan, Haziran ayında 30 dolarlık fiyat etiketi ile ücretli bir modele geçtiğini öğrendik. Ilk bölüm. Ek bölümler ücretli DLC olarak planlanmıştır.

Ön sipariş verenler ve oynamayı dört gözle bekleyenler için güzel bir haberimiz var. Bir dizi “beta hafta sonları” Ağustos ayında başlayacak ve Kasım ayına kadar devam edecek. Beta programı, iki günlük bir dizi testte farklı, belirli ortamları test etmek için bir plan ortaya koyuyor.

İşte beta hafta sonu tarihleri ve her bir betanın neleri içereceği:

Icarus

28-29 Ağustos : Orman

Torrential Storms devre dışı bırakıldı
Yalnızca orman biyomu
11-12 Eylül : Fırtınalar
Torrential Storms artık etkin
Yalnızca orman biyomu
25-26 Eylül : Arktik

Arktik biyom kilidi açıldı
Kutup hayvanları ve kar fırtınası
9-10 Ekim : Çöl

Çöl biyomunun kilidi açıldı
Çöl hayvanları ve kar fırtınası
23-24 Ekim : Gruplar

Fraksiyon Görevlerinin kilidi açıldı
23-24 Kasım : Topluluk

Özel Topluluk Etkinliği
Ödüller
Bir başka iyi haber parçası: Bir geri ödeme talebinde bulunmayı seçerseniz, betayı saatlerce geri ödeme yapmadan özgürce oynayabilirsiniz.

Icarus’un erken yapılarını iki kez, çoğu zaman orman biyomunda ama hemde dondurucu kutup bölgelerine bir gezi ile oynadım. Yabancı gezegen, vakit geçirmek için harika bir yerdir ve heyecan verici ( ve ürkütücü ) hayvan karşılaşmaları ve yıkıcı hava olaylarıyla doludur . Icarus’un oturuma dayalı yönü, gezegene yapılan misyonlar, oyunculara süre dolmadan gemilerine geri dönmeleri için baskı yapıyor, fakat zanaatkarlık sisteminin bir hayli alışılmış, XP tabanlı bir olay olduğunu keşfetmek beni biraz hayal kırıklığına uğrattı. Icarus hakkındaki ilk izlenimlerimi burdan okuyabilirsiniz .