Aralık 1, 2021

TeknikolojiMan

Türkiye'nin en güncel Teknoloji ve Haber sitesi

God of War Bugün PC’de PlayStation Now’a Geliyor

 

2018 God of War bir kez daha fazla kullanımı, Sony’nin en önemli ayrıcalıklarından, ve teknik olarak bir kere daha PC’de yaşayabilirsiniz. Başlık, bir PC sürümüne sahip olan PlayStation Now hizmeti için mevcut olup henüz mağazada satın alınmase de bugün bir olmalıdır. Kaldırılmadan önce birkaç sene önce kısa bir zaman önce mevcuttu.

 
Neden bu kadar sevgili? Bu bir kez daha kullanılmış, PS4 gününe kadar bir çok yorgun görünen ve ortamın içinde olması gereken bir dizi aldı. Sony’nin en büyük oyunlarının bir Naughty Dog formülü var ve God of War, The Last of Us’ın iki şişkin kolda gururla taşıyor.
 
Orijinal üçlemedeki Kratos, kızları (ailesinin vefatı) avlamak için motivasyona yanında, doğada öfkeli bir psikopatı. Oyunlar boyunca büyük adımlarda gülünç derecede kanlıicilerde. Üçüncü maç bitmeden tüm Yunan panteonunu öldürdünüz. Bu God of War Kratos, “Savaşın normali”, bebeklerin avlanabilmesi için bir araya getirip ve şimdi gerekli olan bir var. Tüm oyun sisteminde olan ve aktif bir rol oynayan oyuncu Atreus. Savaş, navigasyon, hikaye anlatımı ve şüpheler.
 
Bu hedef beni şaşırttı. Eskilerini oynamıştım ve onları yeterki kadar sevmiştim, kanla taşınan şeyler, bu yerde PlayStation 4’ün sahibi olduğu en güzel oyun olurdu. Bu, belirli bir oyun tarz için olması gerektiği kadar iyidir. Cehennem oğlum harika harika. GamesRadar’daki eğitimin sıralanması+ tamamlanırken gibi:

“God of War’ın ne kadar iyi olduğunu, dünyasını ne kadar iyi gerçekleştirdiğini, karakterlerinin ve hikaye anlatımının ne kadar incelikli ve yaşayanlığı abartmanın olasıdır. beni durduran bir insan ve lüksle parlıyor.Baltalı bir zaferin altında nefes nefese kanlı olsun veya Kratos ve oğlu Atreus’un gerçek insani bir anı anlatmasını izlemek, bu bir seviyedir. yerine neslin oyun konuşmalarındaki yeri ile.”

 
Steam’den satın alınabilir için alınabilir çünkü PlayStation Now oyunlarından gidebilir ama artık PC’de kullanılabilir.
 
God War oynamak için PC için PlayStation’ı Şimdi yönlendirmeniz, bir açmanız ve yola çıkmanız gerekir. Hizmet için bir yemek için yedi yemek dağıttığı bir öneri ve bunu 1 hafta içinde kesinlikle tamamlayabilir ya da bir haftalık için 8,99$ / 8,99£. Sony, DualShock 4’e faydalı değil diyorlar, ancak diğer kullanıcılar tarafından kullanılan ekran kullanamazsınız açık bir uyarı ile hizmetle birlikte kullanım (Tanrı’da önemli olan)savaşın).