Aralık 1, 2021

TeknikolojiMan

Türkiye'nin en güncel Teknoloji ve Haber sitesi

Gelecek Hafta Cyberpunk 2077 PlayStation Store’a Geri Dönüyor

Cyberpunk 2077’nin PC sürümü zordu ama felaket olmadı. Konsollarda olsa da, bu ayrı bir hikaye Metacritic hikayeyi anlatmaktadır. PC sürümü, PlayStation 4’te 57 ve Xbox One’da 61’e kıyasla toplam 86 puana sahip. Durum o kadar kadardı Sony, oyunundan sonra oyunu’dan 1 haftadan ve indirimden alan herkese tam para teklif etti.

 

O beri CD Projekt’in boynunda bir albatros oldu. Stüdyo, düzeltmeler ve yamalar ile stüdyoda iyileştirme yapıyor ve Nisan ortak ortak CEO Adam Kicinski, “gurur duyabiliriz” bir araya getirmeyi taahüt, yine de Sony’nin pes etmeye ve izin vermeye hazır durumda bir işaret değil. Cyberpunk 2077 vitrinine geri döndü 

Bu artık değişti. Bugün bugün, erken yaşta, kitaptan altı ay sonra IGN Store’da daha liste fark – satın almak için değil, istek listesi için – ve şimdi sadece satın almak için değil, hafta sonu olarak gerini okumak için CD Projekt’den satın alınabilir. 

Şirketten yapılan oyunun üzerinde.” Varşova’da bulunan bir yerin içinde bulunan CD Projekt SA, Sony İnteractive Entertainment’ın Cyberpunk 2077’nin dijital zamanın PlayStation Store’da 21 Haziran 2021’den bir daha kullanabilirliğini bir kez daha sağlama’dan itibaren kamuya açık ürünlerdir.” Yaşasın duyuru. Bu çok kuru, ticari bir duyuru ama XD Projekt için çok önemli bir şirket , en son üç aylık raporunda. CD Projekt Red ürününe ” Cyberpunk’ın genel oyunların satış hacmine büyük oranda üzerinde ürün PlayStation Store geri dönemim kapsamında herhangi bir şey değildir. Witcher evrenleri” ve buna müdahale edilecek Cyberpunk 20’nin faktörden etkilenecek;

 

Mayıs ayında genel olarak Kicinski , 2077’yi tersine çevirdiğimizde yineledi ve “sözde getirmeyi planla” dedik. Gelecek yıl olacaklar, oyun senedir tamamlanacak, geliştirme kompleksinin henüz tamamlanmayacaktır.

 

Ne yazık ki Cyberpunk 2077’nin PlayStation Store’a sönüşü, bittiği manasına hala gelmiyor ve Sony PS4’ten etkilenenlerinin sorunları konusunda uyardı.

 

Sony, IGN’ye vermiş olduğu demeçte.” CD Projet Red, tüm platformlarda projelendirme artarak devam edecek, PS4 sürümüyle performans sorunları devam edecek.” ” SIE, iyi teccrübe için oyunu PS4 Pro ya da oyunlarını oynamak için.”