Aralık 5, 2021

TeknikolojiMan

Türkiye'nin en güncel Teknoloji ve Haber sitesi

Free Guy adında yeni devam filmi geliyor !

Free Guy

Ryan Reynolds, Free Guy’ın devam filminin planlarını açıkladıktan sonra Twitter’da “Eğer adı ‘Albuquerque Haşlanmış Türkiye’ değil ise başarısız olduk” dedi.

Ryan Reynolds yeni filmi Free Guy için başarılı bir açılış hafta sonu geçiriyor .

44 yaşındaki Altın Küre adayı, Cumartesi günü Twitter’da devam filmi için planlarını açıkladı . Yıldız, “3 yıl #FreeGuy’a orijinal bir IP filmi olarak mesaj attıktan sonra, Disney bugün fotoğrafı olarak bir devam filmi istediklerini doğruladı. Woo hoo!! #ironi” yazdı.

Bunu, Taika Waititi tarafından verilen filmin şakalarından birine atıfta bulunarak takip etti. Reynolds bir başka tweet’te , “Eğer ‘Albuquerque Haşlanmış Hindi’ denilmezse başarısızız” diye yazdı .

Yönetmen Shawn Levy ayrıca potansiyel bir ikinci taksit haberini kutladı. “Yuuuuuuuup,” diye yazdı , Reynolds’ın duyurusunu alıntılayarak tweetledi. 20th Century Studios da haberi bir retweet ile doğruladı.
Deadline’a göre Free Guy , 28.4 000 000 dolarlık açılış hafta sonu ile beklentileri alt üst etti ve dünya genelinde 51 milyon dolar hasılat elde etti. Filmin, diğer pek çok büyük gişe rekorları kıran film gibi mevcut bir fikri mülkiyete – fikri mülkiyete – dayanmadığı düşünüldüğünde, özellikle etkileyici, Disney’in gerçekten şampiyon yapmış olduğu bir nokta.

Orijinal 3 Temmuz 2020’de COVID-19 salgını sebebiyle bir seneden fazla gecikmenin ardından Free Guy , Disney+’ta yayınlanmaya hazır hale gelmeden önce 45 günlük özel bir tiyatro yayınını başlattı.

Reynolds, sıcak karşılama için hayranlarına teşekkür etti. “Tepkiler ve şimdi katılım beni benden aldı. Teşekkürler” diye yazdı .

Böyle bir destekçi, Reynolds’un Instagram Hikayesine bikinili bir fotoğraf ve arsız bir başlık yayınlayan karısı Blake Lively idi . 33 yaşındaki Lively, bu ayın başlarında filmin galasında Reynolds’la kırmızı halıda yürüdükten sonra, “Bu hafta sonu @freeguymovie’ye gidin, aksi halde serseme dönersiniz” diye yazdı .