Aralık 5, 2021

TeknikolojiMan

Türkiye'nin en güncel Teknoloji ve Haber sitesi

Fortnite oyununa Ariana Grande, Lady Gaga ve Naruto geliyor

Fortnite’ın bir sonraki büyük konseri, mahkeme belgelerinin ve Fortniteleaks alt dizinindeki ( Eurogamer ) son sızıntıların bir kombinasyonuna göre Ariana Grande tarafından yönetilecek .

Epic’in Apple ile olan savaşından alınan mahkeme belgeleri öncelikle Grande’nin bu Ekim ayında Fortnite’a geleceğini öne sürdü (Lady Gaga Aralık ayında Party Royale sahnesini alırken) ve sızıntı şimdi Epic’in bir firma içi test şovunu tamamladığını öne sürüyor. Bu gösteriler, Travis Scott ve Marshmello’nun yer aldığı ve zamanla daha bombastik hale gelen önceki konserlerle aynı doğrultuda çalışacaktı .

Sızıntı ayrıca, dizinin Upside-Down’ı gibi oyun dünyasına korkunç canavarlar saçacak bir bölge olan “The Sideways” adlı bir şey ilave eden yakın bir Stranger Things geçişi olduğunu gösteriyor. Epic ayrıca bir dizi Justice League ve İntihar ekibi karakteri eklemeyi planlıyor ve patlayıcı bir kunai silahının beraberinde Sezon 8 için Naruto’ya erişmeye çalışıyor.
Mahkeme belgeleri açıkça yasal, sızıntılar Fortniteleaks moderatörlerinin tutarlı bir geçmişe sahip olduğunu iddia ettiği bir kaynaktan geliyor ( Fortnite’ın “Primal” sezonu dahil ) ve “%100” güvenilir. Harita değişiklikleri, sürülebilir makinelerin geri dönüşü ve Bölüm 3 için eksiksiz bir harita değişikliği olmak üzere mahkeme belgelerinde gösterilmeyen başka alaylar da var.
Tüm sızıntılarda olduğu gibi, bunları da bir tutam tuzla almakta fayda var. Ancak Grande konseri ve Naruto alayının fotoğrafı belgelerde görünmesiyle, bu onay fotoğrafı olmayan sızıntının da doğru olduğunu gösteriyor.