Aralık 1, 2021

TeknikolojiMan

Türkiye'nin en güncel Teknoloji ve Haber sitesi

Five Nights At Freddy’s Creator Scott Cawthon, Siyasi Bağış Tepkisinden Sonra Emekli Olduğunu Açıkladı

 

Five Nights at Freddy’s’in yaratıcısı olarak “Scott Cawthon”, internet üzerinde olduğudur bir yayında dizideki şu anki rolünden emekli olduğunu duyurdu. Bu duyuru, Cawthon’un parasal yönlendirmelerine yönelik yakın plan planlama ve incelemenin ardından geliyor.

 
Cawthon yazıya, taraftarların seneler olarak kendine mektuplar ve hayran çizimleri hakkında açıklamalar başlıyor. Five Nights at Freddy’s on yedi sene önce vizyona girdi ve o vakitler bir çok sevilen karakterlerle, oyunlarla ve hatta Scott Cawthon’la ilişki kurma. “Kutsanmış, incelikle ve zengin bir kariyerim oldu. Cawthon okul yazısında bana çok büyük bir tercih ve çok büyük bir incelik seçiminde” diyor.
 

Scott, tamamlamadan ve oyun yaratmanın boş atlatmak için eğlenmek ve için yapılabilir bir şekilde anlatarak devam eder. “Bütün ürünlerinde kullanılan ürünler için. Geçen hafta boyunca, çoğu LGBTQ eşyası için büyük bir sevgi ve gösterişte bana yönelik görselüstüydü.” 

 
Scott. LGBTQ hizmetten bahsederken, son dönemde yasaları ya da pek çok çok kişi tarafından desteklenmeyen kişilerle desteklenmiş desteklerden yardımlardan dolayı yardım edildi. Cawthon’un son senelerinde yapılmış olduğu bağışların listesi çok uzun zaman önce yapılmadı. Desteklediği kampanyalardan bazıları arasında Devin Nunes, Ben Carson, Tulsi Gabbard ve ABD Birleşik ABD eski başkanı Donald Trump yer almakta. Cawthon’un maaşı gönderileri, bu bağışların emekliliğiyle ilgili belki de bahsetmiyor, burada son dönemde “Yanıtım ve de son” gönderimlerinin uzun bir Reddit gönderisinde eylemlerini savundu. Bu başlık ve yanıtlardaki içerikler, Cawthon’un Freddy’s serisinden bağlantısının olan son tepkilere büyük bir gösteriler içindedir.
 
Cawthon, “LGBT yargıa doğrudan olarak satın almak çok daha iyi değere sahip ve daha uygun olan olsalar dahi, yerel halkki fiyatlarının bu topluluklara yarardan çok sevecekne inandım. Reddit, adayları ve anlatıyı listeledikten sonra. Daha fazla Scott şöyle diyor: “Ben her zaman şöyle diyorlardı: “Ben her zaman insanlara sadece insan gibi davranırım, herkes haysiyet ve saygı ile iyiya çalış. Hiç tercihı, dini, seçilmişi ya dai umurumda olmadı. birlikte birliktem çok çeşitli bir insan grubu ile bitirdim.”
 
Cawthon, artık emekli olabilir: “İptal edilirsem iptal edilirim. . Tatmin edici bir kariyerim oldu.”
 
Cawthon, Freddy’s’in merkez olarak istifa etse de, dizi onun devam ve halefi olarak güvenebileceği Ni’yi devam edecek. Cawthon olduğu, mülkün kontrolünden vazgeçmek için tek bir bireğim konusunda görüşüyorum, “Yalnızca hayran gibi bir tercihim olan saygısını istiyorum. Hala yakınım, sadece eskisi gibi değilim. Çok teşekkürler.”
 
Bu duyurunun Freddy’s duyurulan Five Nights at Steel Wool Studios’de PlayStation 5, PlayStation4 ve PC’de kalması 2021 Güvenlik İhlali için ne anlama haberine süt şu an için bir yok.