Aralık 3, 2021

TeknikolojiMan

Türkiye'nin en güncel Teknoloji ve Haber sitesi

Epic Games’in Bu Hafta Ücretsiz Olacak Oyunu

 

 Epic Games bedava dağıttığı oyun vermeye devam ediyor. Dağıttığı bedava oyunlar ile oyunseverlerin sevgisini kazanan Epic Games Store, bu hafta bir hayatta kalma/strateji oyununu bedava dağıttığı olarak kullanıma açtı. Bu haftaki bedava dağıttığı Epic Games oyununun adı ise Frostpunk oldu

 

 

Kullanıcılar. Steam’de 50 TL’lik fiyat etiketi ile satılan oyunu 1 hafta boyunca bedava dağıttığı olarak kütüphanelerine ekleme olanağına sahip olacak. Oyuncular Frostpunk’ı bu zaman zarfı içerisinde Epic Games kütüphanelerine eklemeleri durumunda ise oyunun sonsuza kadar sahibi olacak 

 

11 bit stüdyolar tarafından geliştirilen ve yayımlanan hayatta kalma/strateji oyunu 24 nisan 2018 tarihinde çıkış yaptı. Dünyada ayakta kalmayı başarmış olan son şehrin yöneticisi olarak amacınızın buz çağının yaklaştığı sırada şehir sakinlerini ve altyapısını idare ettiği bu oyun, ilk dakikasından itibaren oyunseverlerin ilgisini çekecek. Oyunda size düşen görev ise dünyadaki son şehri inşa edip halkının hayatta kalması için gerekli araçları garanti altına almak.

Hayatta kalmak için her şeyin serbest olduğu bu oyunda, yönettiğiniz şehrin kanunlarını da siz koyuyorsunuz.  Çalışma rutini, sağlık hizmeti ve erzak dağıtımı gibi günlük yaşamın temel yönlerini belirlemeniz gerekmektedir. Oyunda isteğinize bağlı halkınıza karşı acımasız bir yönetici, isterseniz de merhametli, halkına güven aşılayan bir yönetici olma imkanınız var. Burada atacağınız her bir taktiksel adım,  geri dönülemez problemleri ortaya çıkaracaktır. Bu sebeple halkının ilerleyeceği belirlemekte asla tereddüt etmemeniz gerekmektedir.

 

Eğer sizin de benim gibi teknolojiye karşı bir ilginiz var ise bildirimleri açıp sitemi geliştirmem adına yorum yaparsanız çok mutlu olurum diğer makalemde görüşmek üzere kendinize çok iyi bakın.