Aralık 1, 2021

TeknikolojiMan

Türkiye'nin en güncel Teknoloji ve Haber sitesi

Ember Warframe Şu Anda PC’de Ücretsiz Olarak Kullanılabilir

Yarın başlayacak olan TennoCon’a hazırlık olarak Warframe , PC oyuncularına bedava dağıttığı bir içerik paketi sunuyor. Ücretsiz bir Omen Gaming hesabı oluşturarak Ember Warframe, Tenno Color Palette ve diğer birkaç ekstrayı bir kuruş bile kaybetmeden alabilirsiniz.

Omen Ember Bundle bütünüyle bedava dağıttığı olsa da, tüm içeriğin kilidini açmak yalnızca bir promosyon kodu yazmaktan biraz daha zor. Bunun yerine, Omen’i bilgisayarınıza indirmeniz, bir hesap oluşturmanız ve ardından bedava dağıttığı paketi kazanmak için Omen uygulaması bir oyun başlatmanız gerekir. Bu tamamlandığında, Ember Warframe’inizi talep etmek için Omen Rewards sayfanıza dönebilirsiniz

Tüm söylenenlere göre, teçhizatı kurmak ve kazanmak beş dakikadan az sürer – ve henüz Ember’in kilidini açmamış herkes için buna değer. İşte Omen Ember Bundle’a dahil olan başka şeyler:

Köz Warframe
Tenno Renk Paleti
MK1-Strun
7 Günlük Yakın İlgi Arttırıcı
Ücretsiz olduğu düşünülürse bu kötü bir hamle değil. Ayrıca tonlarca yeni içeriğin duyurulacağı için TennoCon’dan önce son dakika öğütmeleri yapabilmek için muhteşem bir yol.

Konsol oyuncularının promosyonu kaçırması biraz utanç verici, fakat en azından Xbox oyuncuları bu senenin başlarında benzer bir promosyondan para kazanabildi .

Ember, bütünüyle bedava dağıttığı oldukları için popüler bir Warframe haline gelebilirken, Yareli hala oyundaki en yeni oynanabilir karakter olarak dalgalanıyor. Bir hayran tarafından tasarlanan ve Digital Extremes tarafından hayata geçirilen su temelli karakter, uzay ninja aksiyonuna benzeri olmayan bir dizi beceri ve kendi K-Drive’ını getiriyor. 47 Warframe’i kapmak için, hepsinin kilidini açmayı umuyorsanız önünüzde uzun bir yol var – bu bedava dağıttığı Ember promosyonu boyunca en azından geri sayımı tek tek bitirmenize yardım edebilir.

Warframe’i PC’de oynuyorsanız, etkinlik 13 Ağustos’ta sona ermeden önce Omen’e göz atmayı unutmayın.