Aralık 1, 2021

TeknikolojiMan

Türkiye'nin en güncel Teknoloji ve Haber sitesi

Elden Ring Oyunundan Büyük Bir Bilgi Sızıntısı Paylaşıldı

Oyuncu karakter boş bir sayfadır

tipik olarak FromSoft’un oyunlarından, Sekiro bir istisna da oyuncu karakter zaten bir boş bir sayfadır, burada sayfa bir gösterim daha da karar verecek. Miyazaki, önceki Souls oyunlarına kıyasla,”oyuncunun gösterimi için biraz daha boş sayfa” diyor diyor ki 

 

FromSoft’un yaratıcıları da her zaman çılgındır, bu ekstra dört gözle bekliyoruz 

Her biri tanrı tanrının patronunun alanı olan altı ana alan vardır.

Bunlar arasında farklı, belirgin bir yol var, ancak “her alana yaklaşımın pek çok farklı yolu var. farklı alanları hangi ele konusunda da çok fazla seçeneği var.”

Her yöresel, alışılmışından daha fazla olan ruhlar, kendi içindeki olaylardan daha fazla alışılmış olan ev yemeklerinden. Arm Kıng’ın (karavandaki silahlardan yapılmış ve ana düşman olması olan adam) böyle bir yarı tanrı muhtemeldir. Manka’nın ana çocuğu bir çocuk. Mürettebatın geri dönecekle harika harika olacak.

 

Gizli olarak Sekiro’ya benziyor.

Miyazaki, Elden Ring’de dünyaların ne kadar gizli olduğunu açıklıyor ve kulağa bir aşırı aşırı geliyor. “Örneğin uzun çimlerde çömelebiliyor, gizlice girebiliyor ve daha kolay kolay tespit edebiliyoruz.”

 

Ve evet, arkadan bıçaklamalar, bazı günahları aşındırır. Buna ilave olacak pek bir şey yok, bunun dışında Sekiro’nun basit mekaniği, açık dünya macerası için uygun olarak uygundur.

 

Bu bir Mimik’in söyleyeceği bir uyum sağlamak.

“Muhtemelen Mimics’i benzer şekilde bulamayacaksınız. Dark Souls’tan farklı bir dünya ama büyüklükteki bir mucizeler sunmayı umut ediyoruz, hadi böyle koyalım.”

 

Yani bir sandık tarafından yenemeyeceksin. Ancak, hiçbir leyden şüphenlenmeyen oyuncuları gösteren, gösterite yapılmaz bir eşya yoksa, şüpheırız.

 

Bir çeşit çekirdek sistem yapısı var, ancak bu değil.

Miyazaki, Sekiro’nun dirilişi mekaniğine bulunarak, ” Elden Ring’de benzer gelen birkaç öğemiz var” diyor. Yine de de görüşmeciye bunun için diriliş, mandıra hizmeti verebilir, bu gelişmeyi FromSoft’un işini vefatı bozmak için hangi metotları merak ediyorum.

 

Firelink Shrine’a benzer alışılmış bir merkez alanı var.

Her modern Souls oyununda olduğu gibi, geri dönecek bir evimiz ve ocağımız olacak. Elden Ring’in bir ana göbeği ele geçirmesi, görünüşe göre altı ana alanın her birinin dallandığı yer olan haritanın merkezine yakın oturuyor. Durum buysa, Erdtree dolayında bir yede olacağını tahmin ediyoruz.

Altı özel zindanın beraberinde, Elden ring’in açık dünyasında haritanın etrafına saçılmış “çok çeşitli yeraltı mezarları, kaleler ve kaleler” olacak. Miyazaki, bunların ölçek açısından da büyük ölçüde çeşitlilik gösterdiğini söylüyor. Büyük zindanlarda ne bekleyeceğimizi biliyoruz, bu nedenle FromSoft’un en tuhaf sürprizlerinden bazılarını isteğe bağlı girişimlerde sakladığını umalım.

 

Hızlı bir seyahat sistemi var.

Hızlı seyahat geri döndüğünüzde ancak şu şekildedir. Mantıklı, büyükler bölümünden, manzarayı ana hatlarıyla tekrarlamak güzel olsak.

 

Karakter ve yapı sistemleri süper derin.

İlerleme, “çok çeşitli araçlardan oluşan özgürce değiş to” oyunlarında ile oğlu Souls daha açık görünüyor. Miyaza, toplamda yaklaşık 100 becerik hakkında söylüyor ve bunlar zaten aklımızı çalıştırıyor.

 

Bu donanımın Dark Soul Arts’ın bir uzantısıdır ve her silaha kendi imzasını güzel bir görünüm kazandırmıştır. Sihir sistemi her karaktere açık, bu kadar fazla bu 100 beceri yeteri farklı olmayacak, Elden Ring oyunu oynayacaksı olmayan bir 40K figürden daha fazla gelecek inşa edecek.