Aralık 1, 2021

TeknikolojiMan

Türkiye'nin en güncel Teknoloji ve Haber sitesi

Doom Eternal Oyununun Çökmesini Önlemek Adına Nvidia’nın Yeni Düzeltme Sürücüsünü İndirin

Nvidia, Doom Eternal’ın GeForce donanımıyla çalışan bazı insanlarda neden olan bir şişmişliğini anladığını ve gelecek bir düzeltmeyi düşündüğünü düşünüyor. Ayrıca, yalnızca bir seçim için birkaç başka yemekten yemek servisi yapılır.

 

Kilitlenme sorunu, en yaşlılar. Bu haftanın başında Nvidia, Deep Learning Super Learning Super Learning (DLSS) yakınampta planlamaya gerçek zamanlı ışınlama için destek hazırlayan bir ‘Game Ready’ GPU sürücüsü güncellemesi ( versiyon 471.11 WHQL ) yayınlandı.

 

Nvidia, 471.11 desteği düşürmeden,” 70’den fazla RTX oyunu, bu ve diğer Nvidia teknolojilerini kullanarak, kendi başına da güncellendi ve bugün Doom RTX’lerini hayata geçirdi” dedi.

 

Nvidia’ya göre, Doom Eternal’da DLSS’yi kapatmak, GPU’ tamamlama 60 fps nihainin üzerine olanların iter. iddiayı denemedik, burada genel itibari ile DLSS’den memnun.

 

Yine de, oyun oyununda çökecekse, hepsi boşuna 47.12’de müsait değil. Kullanıcıların en son Game Ready Sürücüsü Yüklüyken, karşılaşabilecekleri toplam beş sorunuyi tamamlamanız gerekiyor.

 

*Doom Eternal oyununda oyundan çökebilir.

*League of Legends [Tencent] uygulanamaz.

*HDR modunda belirli DSC monitörlerinende ücret imleci rengi değişebilir.

*[HDMI 2.1] [8K] HDMI ses oynatma, ekran modları değiştirildikten sonra bozulabilir.

*Bazı ekrandan* indirilmekten sonra 480 ile sınırlıdır.

 

640*480 sorunu da özel rahatsız edici olabilir. Bu kendimize rastladığımız bir şey değil, ama gösterime göre bu, orada bulunan çok eski destek gereçlerinden sıkışık ortaya çıkan bir hata. Bu belirli hatalardan herhangi bir yaşamıyorsanız, düzeltmeyi uygulamanız için hiç neden yoktur. Bir performans ya da performans göstermez, bu türden hiçbir şeyden habersiz. Tüm düzeltmeler, bir sonraki sürücü sürümüne aktarılacak.

 

Düzeltmeler, Nvidia’nın GeForce Experience yardımcı programı dağıtılmaz ve normal bir sürücü araması yaparken görmeler. İhtiyaç duyarsanız, güncellemeyi ve için 417.22 tamamlanmayı bitirin. Yine de Doom Eternal, etenekli donanımlarda hala devam ediyorsa ya da bir seçenekleri olan kekeliyorsa Bethesda’nın birkaç görünümündeyiyi için Steam Arayüzünü devre dışı bırakmak veya onu oyunundan önce tercih olan tümlerin dişini çekmek gibi birkaç başka var.