Aralık 1, 2021

TeknikolojiMan

Türkiye'nin en güncel Teknoloji ve Haber sitesi

Destiny 2 Moon ve Dreaming City Silahları Gelecek Bir Sonraki Güncellemeyle Yenileniyor

Destiny 2’nin 6 Temmuz güncellemesi, Muhafızların öğütmesi için yenilenen avantaj havuzlarıyla daha önce gün batımındaki iki yerden silahları geri getirecek.

Bungie, Destiny 2’nin gün batımı sistemini sonlardırdığından beri stüdyo, oyun oyuncuların tekrara kazanmaları için gün batımı ekipmanını aktif olarak geri getiriyor. Birleştirici Sezonu, Endless Night etrafında bir anlatıda Last City’nin fraksiyonlarının önemini oynayan birkaç fraksiyon silahını geri getirdi. Ancak, Bungie henüz bitmedi, çünkü daha fazla gün batımı silahı geri getiriliyor ve Temmuz ayında bir sonraki planlanan güncelleme ile yenileniyor.


Bungie, Bungie’deki en son bu hafta yayınında silah yenileme hakkında konuştu. Topluluk yönetici Cozmo, bir  sonraki planlanan Destiny 2 güncellemesinin 6 Temmuz’da çıkacağını ve bununla beraber Moon ve Dreaming City konum silahlarının ganimet havuzuna geri getirileceğini söyledi. Silahlar ayrıca kullanıma sunulduklarından bir avantaj yenilemesi alacak ve mevcut ganimet havuzuyla onları hızlandıracak.

Bu, Season of the Chosen’daki bir zindan yenilemesinin ardından bu konumların son birkaç ayda elde etmiş olduğu ikinci silah yenilemesi. Bununla beraber, bu düşüşler Shattered Throne ve Pit of Heresy zindanlarıyla sınırlı olsa da, bir sonraki yenileme, Ay ve Dreaming City’de konum düştükçe kalan silahları kazanabilir hale getirecek. Muhafızlar, Ay’ın dört bir yanında bir kez daha yayımlanan dokuz silah ve Dreaming City’den üç silah için öğütebilecekler.

Bunun gibi bir silah yenilemesi, bu konumların pek çok tecrübeli oyuncuya onları tekrar ziyaret etmeleri için bir neden vermesi gerekli olan bir silahtır. Şu anda pek çok oyuncu için muhtemelen çok az olan görev gereksinimleri dışında Ay’ı ya da Rüya Şehri’ni ziyaret etmek için hiçbir neden yok. Bu gün batımı silahlarını yeni avantajlarla geri getirerek oyuncuların Ay’da bazı kayıp sektörleri yönetmek ya da aradıkları bir godroll silahını indirmek için Dreamin City’deki Kör Kuyu’yu ziyaret etmek için bir sebebi var.


Destiny 2 için yaz genelde sessiz bir donem olarak kabul edildiğinden, vites yenileme de iyi bir zamanda geliyor. Yaklaşan genişlemelerle ilgili haberlerin dışında aktif oyuncuların en çok sabırsızlıkla beklemesi gerekli olan şey Kahramanların Gündönümü sezonluk etkinliği ve belki de garip bir sürpriz. Moon ve Dreaming City’ye bir tazeleme vermek yalnızca bu konumlara yardımcı olmakla kalmaz, hem de oyunun bir bütün olarak oyunculara oturum açmaları ve öğütmeye devam etmeleri için bir neden verir