Aralık 1, 2021

TeknikolojiMan

Türkiye'nin en güncel Teknoloji ve Haber sitesi

CS:GO Oyuncuları İçin Kötü Bir Haber

 Valve’ın yeni duyurusu ile beraber CS:GO’yu versiyonuna sahip olan oyuncularla dağıtacak modda oynayacaksın kalacak. Daha önce dağıttığı versiyonda belirli bir teslimattan sonra genel moda erişebiliyordunuz. Valve’ın yeni kararı ile bu durum tarih oldu. Valve, CS:’nun bedava dağıttığı versiyonun kötü oyuncular için bir araç verme olarak kullandığını ve hem iyi araçlarına hem de iyi deneyim eğitim araçlarını gösteri. Vana, CS:GO dağıtımının kötü oyuncuları olduğunu düşünüyor. Ücretsiz versiyona sahip olan oyuncular, onun oyununda oynamaya devam edebilir, topluluklarında ve atölyelerinde oynayabilirler.

 

Ancak artık XP ve rütbe kazanamayacaklar. Oyun oynamak için isteyen oyuncular buna sadece Prime ile erişebilecekler. Hile ile mücadele için iyi bir çözüm olduğunu belirtiyor. Vana ayrıca anlatılmış bir şekilde yürütülmektedir. Bu hayatta kalacakda olabilecek olan CS:GO, kendi beceri sınıflarına göre yaşayabilecekleri herhangi bir hayatta kazanamayacaklar. Derecesiz savaşta, oyuncular Rekabetçi, Uçan Gözcü ve modlarını canlandıracak. Ancak bir beceri becerisi yerleştirilemeyecek. Oyun bedava dağıttığı bir oyunu devam edecek, ancak herhangi bir yetenek gruplandırması olmayacak. Oyuncular bu istikamette Prime Status Upgrade’

 

Eğer siz de benim teknolojiye ilginiz varsa, sitemi geliştirmem için yorum olarak çok memnun kalırım diğer makalemde sizin için iyi bakın.