Aralık 1, 2021

TeknikolojiMan

Türkiye'nin en güncel Teknoloji ve Haber sitesi

Clid The Snail Oyunu Bu Sene PlayStation 4 ve 5 İçin Çıkışını Gerçekleştirecek

 

Planlanan teslim edilecek Gar’ın tasarımcı ve yapımcı Alejandrocia oyunu bu sene içerisinden çıkarlacağını doğruladı.

 

Sıkıcı bir yaşam yaşamak istemeyen ve denemek için yeni maceraları ve yeni tanışmak isteyen insansı deneyimleriyle birlikte bir aksiyon macerası olarak.

 

Ona en iyi arkadaşı olan konuşkan ateşi böceği Belu’yu ziyaret etti. Oyuncular bu heyecan verici macerada düşmanlarla savaşmak için çeşitli özel silahlar kullanabilecekler. Aksiyon ve macerasını oynama oyuncularına ayrı bir oyun sunmayı hedefliyor.

 

Oyun sistemine bakarsak; normal bir yaşama sürmek istemeyen, motosiklete yakın mesafede, yeni bir macera salyang almak için gelecekya karar verenoz Clid’i alacak olan Aksiyon ve macera temasını can sıkıcı deneyima sahip bir deneyim sunmayı hedefliyor. Kahramanımız de gibi düşmanlarını alt etmek için çeşitli silahları kullanabilecekler.

 

Ben oyunu oynamak güzel bir oyuna geliyor hem bu kadar kötü de gitti siz oyunlardan hoşlanırsınız bilemem ama ben sevilir. Hem bir özellik olacaksa, “Belu’nun görünümü” olacak 🙂 

 

– Bu ekran yukarıdan aşağıya nişancı savaşında düşmanları çözerken ve tüm düşmanları silerken Clid’in düşmanca bir dünyada bulmada yardım yardımları

-Farklı silahların üretimi ve yol yoluyla kargaşa oluşturmak için oluşturmak için birleştirin 

-Komik, esprili diyalogları içinde ile Clid’ın aşk ve nefretlerden satın alınabilecek şeyler

-Dışlanmış ilgili bu masaldaki gizemleri geliştirmek ve kim olmak üzere eğitim almış olan