Aralık 1, 2021

TeknikolojiMan

Türkiye'nin en güncel Teknoloji ve Haber sitesi

Chivalry 2 Oluşabilecek Büyük Savaşlar İçin Daha Fazla Harita Eklemeyi Planlıyor

Şövalyelik 2 önce kapılardan geçti ve 64 az atan, alevlenen, hack ve kesen şövalyeler platformları arasında çok sayıda insanda oyuncular arasında bir araya geldi. Chivalry 2’nin savaşlarını eski daha da büyük bir olaydan değil. Devasa hedef haritaları, her iki takımı da büyüyena kadar çok sayıda savaşlardır. Her harita ana projesi orta, onlara ilham veren ilham filmlerin kaotik çağ yakın dövüşleri gibi. eğitim çılgınca yağmalarına dönüşen şehirmalarla başlar. Diğerleri, yanan barikatlardan bir kaleye saldırmaya geçiş yapan kaotik gece baskınlarıdır. Şövalyelik 2’nin en büyük savaşları, bir “hedef için daim olarak” inşaat ve sivillerle savaşmanızı sağlar.

 

Rudhelm’i kuşatması, beş büyük savaştan yalnız biri olmaktan bu yüzden ortaya çıkacaklarca Rudhelm’den kuşatmaktan, buradayı ve varisini savunan Mason düzeni veya son saldırılarını olarak oynayacaksın. Agatha Şöval olarak oynayacaksın. Takım ölüm maçında ya da herkes için dağıttığı haritalarda olduğu gibi birinci şahıs sergileyebileceksiniz, düşünülemez olan bir seviye de var. Hangi taraf galip geleceği, takımınızın savaşma ve haritayı kullanma konusundaki yeteneklerine bağlı.

 

Agatha şövalyeleri olarak, dev kuşatma kulelerine Rudhelm’inlerine kadar devam etmeye başlayacak ve savunucuları boğmak için duvar işleria doğru ilerlemeye başlayacaksınız. Ekranın üst kısmındaki bir araç arabası boyutu nasıl gösterir, elde edilirsiniz genel amaçlı tüm kaostur. 30’dan daha fazla takımdan hangisinin mason pislik gibi bir yaradan yararlanabileceğine eklenebilirlerinin görünümünde seyretmek için savaştan bir çizim izlemeniz tüketir. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

 

Kuşatma kulenizin başarı ile görünümünde, savaş değişir. Kalenin şehirlerinden sokaklarına gireceksiniz ve tercihleriniz olacak. Artık daha darsınız, ateşe verilen verilen bir okçudan başınızın yanından vızıldayarak oklarla oklarlarsınız.

 

Daha Rudhel’in son kalesine girmeyi başaramadan harita sürprizlerle dolu. Diğer savaşları gibi, Rudhelm de Chivalry 2’nin gaddar uzuvları doğrama ve şakşak tarzı savaşın mizahını karıştırma kapasitesini içeriyor. Duvarlar boyunca tuzak kapıları bir kolla kontrol edilebilir, söz gelimi, şüpheli olmayan savaşçıları (ve belki de kendi takım arkadaşlarınızı) zamansız bir bir kez daha doğmaya yönlendirir. Kılıçların çınlaması ve takım arkadaşlarınızın özelleştirilmiş savaş çığlıkları ile çevrili bir sürü harika çılgınlık.

 

Torn Banner, Chivalry 2 için de lansman sonrası büyük planları olduğu açıkladı. Stüdyo, oyunun boyutunu yeni haritalar, yeni dövüş yolları ve daha fazlası ile ikiye katlamak istiyor. Tıpkı destansı ve kaotik haritalarda olduğu gibi, Galencourt adlı yeni açıklanan altıncı bir takım hedefi haritası da kendi amaçlarını sunacak. Mason oyuncuların destansı şehrin savunmasını mancınıklar ve kuşatma rampaları ile kuşatmasıyla başlayacak, ardından tepedeki ışıldayan beyaz katedrale doğru ilerlerken mükemmel bakımlı şehir sokaklarında fırtınaya geçiş yapacak. Tüm kaosun ortasında, şehir rıhtım bölgesindeki çok seviyeli savaş, iki demirli geminin bombalanmasıyla zirveye ulaşır. Bu devasa haritanın her iki takım için de kendisine has hileleri ve sürprizleri olduğundan emin olabilirsiniz. Güzel Galencourt şehri. göründüğünde biraz daha az bozulmamış görünecek.

 

Yırtık Banner’ın Galencourt için yaptığı tanıtım ve yol haritasına bakış açısından, görsel olarak sergiliyor. Daha fazla harita, yeni, karakter dövüşleri, dövüşken ve daha fazlası, dövüşü sonunda gelecek. Yırtık Afiş ayrıca, kılıçn daha fazla karşılaşmalarda karşılaşmalardan elde etmek isteyen ve daha fazla isteyenler için oyun modlarını küçük küçük oyuncu sahiplerine modları eklemeyi planlıyorum. Şövalyelik 1’in kamerası da bu ekstra sinematik yetenek için geri geliyor 

 

Chivalry 2’nin büyüme planınız var, o öncesinde çalımlarınızdan ve savaşlarınızdan memnun kalmışsınız. Chivalry 2, Epic Games Store, PS4, PS5, Xbox One, ve onun platformu için platformlar arası çok oyunculu Xbox Series X/S PC’de mevcuttur.