Aralık 1, 2021

TeknikolojiMan

Türkiye'nin en güncel Teknoloji ve Haber sitesi

Call of Duty Warzone Yeni Haritala Konumları Dataminer Tarafından Sızdırıldı İşte Detayları

 Aynı zamanda Rebirth Island’a sahip olsa da, Call of Duty: Warzone’un lansmanından bu yana tek tam boyutlu battle royale haritası Verdansk. Ve Call of Duty: Warzone 1980 için nuke testere Verdansk, geri olay, harita gerçekten pek çok şansı görmemiştir. sızdırılan Görev Çağrısı: Vanguard’ın bu sene içinde sürülmesiyle değişeceği tahmin edilir, tahmin edilirler.

 
Artık yeni Call of Duty: Warzone haritasına daha fazla kanıt var. Veri madencileri, Call of Duty: Warzone 4 depolamakdı ve geleceği olarak yeni 2. Dünya Savaşı savaşının ilgi çekici noktalarının tam keşfi. Veri madenciliği tarafından keşfedildiği Twitter’da Nanikos tarafından paylaşıldığı gibi, yeni Call of Duty: Warzone WW2 haritasının, bu sene içinde gerçekleştirileceği ve oyuncular için en az 14 ana caddede olacak gibi görünüyor.
 
Sızıntıya göre yeni Call of Duty: Warzone 2 Dünya Savaşı haritasının tüm yaşamları burada. Hayranlar bu birimi için bir miktar tuzla almalı, çünkü bu planlar bir itibarı ile Görev Çağrısı: Öncü yayınlanabilir olabilir:
 
hava alanı
uçak pisti
Cephanelik
plaj başkanı
Başkent
Kaldera
Rıhtımlar
Çiftlikler
Lagün
Mayınlar
Radyo istasyonu
Dinlenme tesisi
alt kalem
Köy.
 
Sızdırılan bu Call of Duty: Warzone yeni harita konumları, haritanın 2. Dünya Savaşı Pasifik Tiyatrosu’nda geçeceği yönündeki önceki iddiayı destekliyor gibi görünüyor. Beach Head, Docks, Resort ve Subpen gibi konumların tümü bu yöne işaret ediyor. Bu yeni Call of Duty: Warzone haritasının Verdansk’ın yerini bütünüyle alıp alamayacağı sorusu devam ediyor. Ama bununla ilgili daha fazla bilginin önümüzdeki aylarda gelmesi bekleniyor.
 
Haliyle, hayranlar hala Call of Duty: Vanguard’ın ortaya çıkması bekleniyor. Yeni oyun henüz açıklanmadı, ama bu yaz mevsiminde ortaya çıkacak bir tahmin olması gerekiyor. Call of Duty: Vanguard’ın, Call of Duty: Black Ops Cold War’un Warzone’da açıkça görülüyor. Bu Call of Duty taraftarları battle royale’e çok dikkat edin.
 
Ne zaman Call Duty: Vanguard ortaya çıkıyor, yeni oyun için ne anlama geleceği yönünde haberle gelir. Warzone, Activision, Call of Duty: Warzone’un Vanguard ile entegre zaten açıkca belirli, ancak hayranları hala bu bölgenin hedefini düşünmek için bekleniyor. Yeni haritayla ilgililar doğruysa, Call of Duty: Warzone bu sene içinde Vanguard ile her şey gibi gibi.