Aralık 1, 2021

TeknikolojiMan

Türkiye'nin en güncel Teknoloji ve Haber sitesi

Call of Duty Warzone: Silah ve Namlu Güncellemesi Aldı

Call of Duty: Warzone, oyuna hata düzeltmeleri ve ayarlamalar ilave eden yeni bir Sezon 4 güncellemesine sahiptir. Son yamaların çoğu yeni MG 82 hafif makineli tüfeğin bir kez daha dengelenmesine odaklanmış olsa da, bu yamanın değişik bir önceliği var. Call of Duty: Warzone hayranları, battle royale’de belirli silahlara ve namlu eklerine ince ayarlar alıyor. 


Yama, Call of Duty: Warzone’da üç ana silahı vuracak şekilde tasarlandı. C58, FARA 83 ve Çivi Tabancası, bu silahlardaki geri tepme ve hasar aralığını ayarlamak amacı ile etkilenir. Silahları düzenlemeye ilave olarak, geliştiriciler oyun içi cephanelikte birkaç namlu eklentisini parlatıyorlar.

Birkaç Call of Duty: Warzone silahının namluları farklı şekillerde parlatıldı. Saldırı tüfekleri için Rarnger Barrel ve Takedown Barrel, dikey geri tepme kontrolü %15’ten %10’a düşürüldü. Bu, XM4 ve AK-47’ler için geçerli değildir, fakat diğer saldırı tüfekleri ayarlanmıştır. Güçlendirilmiş ağır, Match Grade ve VDV Güçlendirilmiş namluların tümü, %7,5’ten %5’e kadar dikey ve yatay bir geri tepme düşüşü aldı. Görev Gücü, Spetsnaz RPK ve CMV Mil-Spec namluları, hem saldırı tüfekleri hem de hafif makineli tüfekler için de bir geri tepme azalması aldı.

Bu yamayı dağıttıktan kısa bir zaman sonra, geliştiriciler ani bir uyarı ile geri aldı. Raven Software ekibi, güncellemeyle ilgili devam etmekte olan bir sorun olduğunu söyledi, fakat sorun çözülür çözülmez ayarlamaların aynı kalmasını planlıyor. Call of Duty: Warzone hayranları yamayla ilgili çeşitli sorunlar bildirdiler, fakat geri dönüşün neden olduğu eksiksiz olarak belli değil.

Call of Duty: Warzone hayranları, oyunun mevcut yapısında çeşitli hatalar ve sorunlar yaşıyor. Bu problemlerin çoğu, hayranlar geliştirme ekibine kalıcı hatalarla ilgili birkaç soru sorduğu için yorumlarda bildirildi. Call of Duty:Warzone’un geliştiricileri, şu an için neyin araştırıldığını görmekle ilgilenen tüm hayranlar için aktif bir Trello panosu tutuyor