Aralık 5, 2021

TeknikolojiMan

Türkiye'nin en güncel Teknoloji ve Haber sitesi

Bunu Da Mı Görecektik: Battlefield V Ücretsiz Oldu, Nasıl Mı ? İşte Cevabı

Geçtiğimiz hafta Battlefield 1’i bütünüyle bedava dağıttığı yapan Amazon, bu hafta Prime üyelerine özel Battlefield V’i bedava dağıttığı yaptı. Oyuna sahip olmanız için haberimizi okumaya devam edin.
Oyuncular olarak geride bıraktığımız hafta çok büyük bir sürprizle karşılaşmıştık. Amazon, Prime üyelerine özel DICE ve EA tarafından geliştirilen Battlefield 1 oyununu bütünüyle bedava dağıttığı yapmıştı.

Fakat sürpriz sadece bununla sınırlı değildi. Amazon, 2 Ağustos tarihinde Battlefield V’in de bedava dağıttığı olacağını açıklamıştı. İşte herkesin beklediği o gün geldi ve Battlefield serisinin en son yayımlanan oyunu olan Battlefield V, Prime üyelerine özel olarak bütünüyle bedava dağıttığı güne geldik çattık. Oyuna sahip olmanız için aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterli olacaktır

-Peki biz bu oyunu nasıl bedava dağıttığı nereden ve nasıl alacağız, dediğinizi duyar gibiyim

battle field V

  1. Buradaki bağlantıya tıklamanız ile birlikte Battlefield V sayfasına ulaşıp hesabınıza giriş yapın.
  2. ‘Şimdi talep et’ başlıklı kutucuğa tıklayın.
  3. Kod talep edin’ kutucuğuna tıklayın.
  4. Karşınıza çıkmış olan kodu kopyalayın ve bilgisayarınızda yüklü olan Origin uygulamasına girin (Yüklü değil ise burdan indirin).
  5. Üstteki görebileceğiniz üzere menüde Origin > Redeem Product Code seçeneğine basın.
  6. Açılan kutucuğa kopyaladığınız kodu yapıştırın.

– Tüh be oyunu kaçırdım, diye üzülmenize gerek yok çünkü hiçbir yere kaçmadı

Battlefield V’in bedava dağıttığı olması ile Battlefield 1’i zamanında alamayanlar, hiç üzülmenize gerek yok. Çünkü Amazon Prime Gaming’e ne zaman abone olduğunuzun pek de bir önemi yok Battlefield 1’i halen kütüphanenize ekleyebiliyorsunuz. Battlefield 1 bedava dağıttığı olarak almak için bu bağlantıya tıklayarak yukarıdaki adımları aynen takip etmeniz yeterli. Ayrıca oyunun son bir tarihi belli değil.