Aralık 1, 2021

TeknikolojiMan

Türkiye'nin en güncel Teknoloji ve Haber sitesi

Bungie, Destiny 2’nin Dolandırıcı Sorununun Üstesinden Gelmek İçin Birini İşe Alıyor

 Bungie Destiny 2 için yardımcı sistem sistemlerine yardım etmesi için bir Veri Bilimcisi işe başlamak istiyor. İş listesi, iş tanımının ekran görüntüsüyle News+ tarafından Twitter’da fark edildi.

 
“Bun veri mühendisi (Hile) gibi, tasaarım ve güvenliği kapsamık ve do do okulunu geliştirecek.” “Oyun ve hileli kullanım için toplayıcılar için boru hatları ve ilerlemek için veri ve analiz ekiplerimizle mücadele.
 
“Ardından, bu ham verileri eyleme dönüştürülebilir içgörülere yönelik araçlar ve modeller geliştireceksiniz. Destiny’i oyuncular için daha kapsamlı bir yer oluşturmak için kod güvenliği, araçlar, analiz ve hizmetlerde hedef olarak çalışacaksınız.”
 
Her şey için çok kurumsal bir saçmalık, burada basit çözüm, veri toplama için ilerlemek, bu verileri analiz etmek ve tedavi etmek ile ilgili herhangi bir soruna çözümler üretmek, Bungie’nin veri bilimcisi araması oğlu ilk defa gerçekleşme ve yanındayken, hile yüzünden tedaviler üzerinde çalışan daha çok büyük bir ekip, herhangi bir sorunlu oyuncuyu tatmin edici ve çalışmaktanın çok daha iyi yolları manasına gelir.
 
Destiny 2, son zamanlarda biraz hile sorunuyla uğraşıyor, oyun Battle’e geçtiğinde daha da kötüleşti. 2020’de ilk küçük örneklerden oluşanlarda %50’den oluşan örnek topluluğu ve PvP modu denemeleri, koleksiyoncular için bir yuva olarak ün salmaya devam ediyor.
 
Bungie, sorunu yasal olarak planlamak için atmayı planlıyoruz. Yalnızca bu hafta stüdyo, bir Destiny 2 YouTuber’ı yasaklamadan vazgeçti. BakenGsta, banhammer biraz fazla protesto etti ve toplulukta büyük bir ölçekte bir alkış aldı.