Aralık 5, 2021

TeknikolojiMan

Türkiye'nin en güncel Teknoloji ve Haber sitesi

Bloodhunt, 7 Eylül’de Steam’e Erken Erişim’e geliyor

Blood Hunt

Vampire: The Masquerade – Blood Hunt , White Wolf’un goth-punk World of Darkness’ta geçen ve çeşitli çizgilerden Kindred’ı, yani vampirleri, silahlar, bıçaklar ve doğaüstü güçler kullanarak hayatta kalmak için umutsuz savaşlarda birbirine karşı koyan yaklaşan bir battle royale oyunudur. . Açılış Gecesi Canlı yayını sırasında ortaya çıkan yeni bir fragman, Toreador klanında dikkatleri üzerine çekti ve bundanda önemlisi oyunun 7 Eylül’de Steam Erken Erişim’e çıkacağını ortaya koydu.

Toreador klanının üyeleri güzellikleri, şehvetleri ve baştan çıkarıcılıkları ile tanınırlar; hemde kuvvetli bir biçimde duygusaldırlar ve bazen çevrelerindeki dünya tarafından ezilebildikleri ve banalliğe karşı acımasız olabildikleri için bazen onlara karşı çalışabilirler.

Bunun Blood Hunt’a nasıl dönüşeceği belli değil. Anlatı uygun bir resim çiziyor -bunun hemen hemen video başlar başlamaz Toreador ile alakalı olduğunu biliyordum- ama hızla silah sesleri, bıçaklar ve belirsiz yeteneklere dönüşüyor ve benim gözümde onlara bir destek sınıfı görünümü veriyor: İyileşme, dikkat dağıtma, bu tür şeyler. Bloodhunt.Com‘daki bir bilgi dökümü , klanın arka planı ve oyundaki rolü hakkında daha fazla bilgi veriyor .

Blood Hunt Steam sayfası hala çıkış tarihinin TBA olduğunu söylüyor, fakat bloodhunt.Com’daki internet sitesi 7 Eylül’ün büyük gün olduğunu doğruluyor.