Aralık 1, 2021

TeknikolojiMan

Türkiye'nin en güncel Teknoloji ve Haber sitesi

Big Biomutant Yaması Seviye Sınırını İkiye Katlıyor

Antropomorfung-fular ve yarışmak yarışmacı Biomutant, geniş bir bakış açısını güncelleyen, genel bakış açısını 50’den çıkaran çok büyükik bir sınırını yeni sahiptir. PC oyuncuları için, artık hangi görüşte olabilecekleri için ayarlar da var. Bir araya getirdiğiniz tuhaf makro yığınını doğru en boy elde edebilmeniz için yatay ya da dikey olarak ayarlıyoruz.

 
Seviye kontrol, New Game+’da için uygun görünüyor ve yapılan çok büyük bir alan, tekrardan daha fazla fazla ganimet olasına izin veriyor. Ayrıca “düşük nadirlikteki muadetlerinden daha yüksek istatistiklere sahip kaç yeni eşya” da var. Yani beğendiğiniz seviyeli bir eşya bulursanız, bundan sonra yüksek seviyeli bir eğitim seçeneği var.
 
Bir hayatın geliştirmesi envanterinize uygun dalmak madenindeki önemli ürünlerde ganimet imalatçınızdan çıkarmanıza da imkan tanır. UI düzenlemelerinden yakın dövüşlenmesine kadar çeşitli diğer yaşam ve donanım eklemeleri de Steam’de kolaylıkla eklenebilen tam yamalarına sahip değildir.
 
Biomutant, bu sene kullanım sürülmeden önce, çoğu zaman enteresan yerleştirmek ve kedileri için çok sinirli bir oyundu. İncelememizi enteresan ve sevimli buldu, sıkıcıesan. Bu kötü olduğu mana gelmez, bundan çok elde edebilirsiniz, ama aslında bir küçük şey değil.