Aralık 1, 2021

TeknikolojiMan

Türkiye'nin en güncel Teknoloji ve Haber sitesi

Araba sürme oyunu olan Beware oynanış fragmanı gösterildi

Yalnız geliştirici Ondrej Svadlena’nın korku sürüş oyunu Beware öncelikle 2016’da ortaya çıktı ve bir kahramanın gece bilinmeyen düşmanlar tarafından takip edilirken bir araba devam etmesinin biraz benzersiz öncülünü sundu. Ait demolar Birkaç hayatta kalma korku başlığında 2019 senesinde En son serbest bırakıldı, ama yaklaşık çoğu zaman haberleri ‘s dikkat gelişimini minimum olmuştur. Ancak bu, oyunun unutulduğu manasına gelmez.

Oyun demoları arasında dikkat , bir spesifik olmayan yoğun sis ve görüş alanını engellemeyecek ve önseziyle genel bir anlamda katkıda ağaçları ile seyrek nüfuslu yeri, take place. Gecenin karanlığında, oyuncu açıklanmayan bir sebepten dolayı yağmurlu arka yollarda araba kullanıyor ve en azından şu ana kadar kahramanı arabadan hiç inmiyor. İkinci bir araç, bilinmeyen bir sebeple oyuncuyu amansızca kovalarken, zaman zaman görülecek yerler bir aşinalık dokunuşu sağlar.
Svadlena biraz daha kapalı gösteren bir yeni oyun fragmanı yayınladı ‘s sakının ortamları. Oyunun bütünüyle ürkütücü video oyunu arkalarında geçmediği ortaya çıktı , fakat yeni yerler eksiksiz olarak güven verici değil. Sisle kaplanmış kırık bir şehir silüeti, turuncu ışıklarla ürkütücü bir biçimde aydınlatılan uzun yüksek binalar ve açıklanamaz bir biçimde parlayan sokak lambaları ormanı. Takipçiler, sıradan bir arabadaki sıradan sokak haydutlarıyla da sınırlı değil. Diğer uzaylı ya da fütüristik görünümlü araçların beraberinde lazerli ve büyük lastikli tanklar da savaşa katılıyor.
Yeni Beware fragmanı oyunda neler olduğunu açıklamak yerine yalnızca gizemi artırıyor ve Svadlena’nın çalışmalarını incelemek isteyenler IndieDB’den PC için bedava dağıttığı 2019 demosunu indirebilir. Geliştirici onun Patreon sayfasında belirtti rağmen başlık şu an için, hiçbir set çıkış tarihi olan dikkat ‘ayrı ortamlar birleştirilmiş ve ek içerikle doldurulması hazırız s. Patreon, kullanıcıların yeni içeriği devam etmekte olan bir çalışma olarak oynatmasına ve anında geri bildirim sağlamasına olanak tanıyan bir kitle fonlaması şekli olarak hizmet eder.

 

Svadlena’nın hayatta kalma korku sürüş projesi için iki ilham kaynağı, Driver ve 2011’in Test Drive Unlimited 2 oyunlarıdır . Her iki oyunun da keyifli araba kovalamaca sahneleri vardı, fakat Svadlena’ya göre araba fiziğini aldatıyor gibiydi. Örneğin, polis arabaları Sürücü ağır ve daha hızlı hızlandırmak ve oyuncudan daha yüksek hızlara elde edebiliriz. Bu sebeple, parlatma ilave olarak ‘s Dikkat ortamları, Svadlena oyuna gerçek hayata yakın fizik entegre odaklanmak olacaktır. Amaç, oyuncunun aracının olabildiğince realist bir biçimde devam etmesi ve süspansiyonun yoldaki her darbeye ve yoldan çıkmasına inanılır bir biçimde tepki vermesidir.

Dikkat şu an için geliştirme aşamasındadır.