Aralık 1, 2021

TeknikolojiMan

Türkiye'nin en güncel Teknoloji ve Haber sitesi

Apple Artık Havadan Kablosuz Şarj Desteğine Geçiyor

 Akıllı telefon geliştirmeye başlama, Apple’dan bir hamle geldi. Yeni ortaya çıkan bir rapora göre teknoloji devi, Xiaomi gibi akıllı teknolojiler fabrikada çalışacak.

 

Elma pek de küçük bir firma olarak. Özellikle tasarım konusunda bir çok katı olan Elma, Bloomberg’te yayınlanan raporda havadan teknoloji geliştirmiş olduğu yazıyor. 

 

Kablosuz destek yardımları bir çok önemli. Mıknalıslı yapısı ile bizleri Apple, MagSafe ile kullanıcılar içindir. IPhone 12 serisi için gelen bu teknolojiye ilave olarak Xiaomi ve Huawei tarafından ilk defa gördüğü havadan zayıf teknoloji için de geliyor.

 

Huawei söz konusu teknolojiyi içindeki odadaki her şeyi taklatan çeviren bir ile patenti çıkarmıştı kısa sürede olan olan bu teknoloji, savaştan kurtuldanup, kablosuza geçişte önemli olan bir kilometrede geçiş olarak görülüyor

 

Apple’ın değiştirebilecek teknolojisini ne zaman çıkaracağı. Daha önce Air gibi projelerle öne çıkan bir şirket, çok sayıda Apple kampanyasından yararlanmak, teknik sorunlarda projeyi gerçekleştirmek için kampanyadan yararlanmak.   

 

Apple’dan okunabilir markalar gibi eski olabilir, havadan güç seviyesi Apple’dan çok iyi bir detay olur 

 

Eğer siz de benim teknolojiye sahipseniz bir ilginiz var ise siteyi geliştirmem açısından yorum yapılabilir.