Aralık 1, 2021

TeknikolojiMan

Türkiye'nin en güncel Teknoloji ve Haber sitesi

AMD, Eski GPU’lar İçin Desteği Bırakmak İçin Kötü Zaman Seçti

AMD, üstün yanı sıra Fidelity süper çözünürlük en için bir destek tür son okuyucu güncellemesinin, “eski destek modeline” kaydırılan eski kartlar için göreceklerini görecek. Sadece laf konusu kartlardanları çok eski değil ve Radeon R9 fury ve serisinin yanı sıra 300 serisi kartlarını yer ediniyor (biraz sıska noktamız olan Radeon r9 390 dahil).

 
Eski bir yardımcı model hala biraz destek almış o kadar, ilk okumada kulağa gelmeyebilir, değil mi? Pek değil, planlı bir şekilde planlanıyor. Bu, temel olarak eski kartların yenin denetimi için çalışması için optimizasyonları tamamen ya da herhangi bir şeyi tamamıyla ve ciddi problemlerin gidişatını belirleyemeyeceği anlamına gelir.
 
Anlıyorum, daha az kullanıldığı zaman kartlara vakit ve başvurunun baktığından bir nokta var. Çizgiyi bir yere çekmesin. Ancak küresel bir silikon kıtlığının ortasının doğru bilgilerden yararlanarak, de hala çoğu insanda kullanılan GPU’lardan bahsederken.
 
*Radeon R9 öfkesi
*Radeon R9 nano
*Radeon R9, R7 ve R5 300 serisi
*Radeon HD8500 – HD8900 serisi
Bazı APU’ların yanı sıra M400 ve M300 serisi teklifleri dahil olmak üzere çok sayıda rakamlarda mobil tekliflerde olduğu gibi göründüğünü görüyor.
Bu HD hem de AMD’nin adıma tamamlanmak üzere ne kadar karmaşık bir şekilde vurgulanıyor, merak etmedim kısacıklardan, RX 6000 serisi ile asla birinden kaldırılan aslında değil.
 
ardından, laf konusu belgenin altında şu giriş var:
“Oyun olannu için uygar bir GPU’ya gösterimi ve coşku verici yeni özelliklerden, iyileştirilmiş performanstan, daha küçük güç tüketiminden ve en yeni PC oyunlarıyla geniş kapsamlı kullanımdan yararlanmayı kullanmak. Mevcut grafik ürünleri ve nereden satın alınabilir malumat için, ziyaret edin : AMD Radeon ™ RX grafik kartları”.
AMD’ye adil olmak, bu 2019’dan beri bu belgenin alt kısmında duran resimde benzer özelliklerde, yakınlık mevcut durumu birazcık güncelleme ile hakkında.
 
AMD’de bu mevzuda bir tek değil, Nvidia da kısa önce 31 Ağustos 2021’deki oğlu güncellemesiyle kepler serisiyle aynı şeyleri yaptığını duyurdu