Aralık 1, 2021

TeknikolojiMan

Türkiye'nin en güncel Teknoloji ve Haber sitesi

Açıklamasından Yaklaşık 10 Yıl Sonra Battle Cry of Freedom Steam’de Görüldü

 2012 senesinde & Blade: Warband – Napoluon savaşları geliştiricisi Flying Squirrel Entertainment, Battle Cry of Freedom adlı iç tasarımına yeni dayanmasını proje eskiliğini duyurdu. Büyük 5×5 kilometrelik haritalar, tarih olarak doğru olarak ve uygunlar olabilir ortamlar ve 500 oyunculu hazırlıklar için destek ile başlangıçlı bir girişim gibi geldi. Şimdi, bunun için neden hakkında yıl sürebilirsiniz yardım edebilir. Nihayet Steam’de görünecek.

 
Teslim edilecek ve bir çıkış tarihi için teslim edilecektir: Liste kesinlikle orada, bu şekilde olacaktır. Ama başlı başına başına başına değer. Flying 2012’den beri internetten büyük bir içerik blogları yayınlıyor, ancak Steamerle ilgili ziyaret edin, duyurulmasından bu yan en ve en kamuya açık serbest bırakın.
 
Battle Cry of Freedom, çoğu çok silah ve mühimmat türü, realist mermi fiziği ve temel bölümlerine kadar çeşitli oyuncular için bir dizi rol ile hala 2012’deki gibi görünüyor. Bir Fifer Olabilecek, davulcu ya da yara ettik yara yarası Olarak doğru melodiler “çalıyor, böyle yuvarlamak gibiler. Katlanmak, bir Katı sevilmek amaçlanmaktadır. SSS, “Mount & Blade ettik Total War serisinin Bir bütün, gerçekçi becerilere Dayalı Bir ettik” Olarak tanımlıyor ettik” bütün bütün boyutlarla birleştirmeyi” ve destansı savaşları tasarlamayı amaçladığını söylüyor .”
 
Beraber, vaat edilen 500 oyunculu savaşlar sona erdi. Bunun yerine, Steam sayfası 300’e kadar “bütünüyle yok edilebilir ve sözde bir İç Savaş muharebe” kafa kafaya gidebileceğini söylüyor. Bzı bir çok etli.
 
Özgürlük Savaşı’nın bir için 2022’de çıkması bekleniyor.